Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ламати через коліно - ціль, чи засіб?

Попередня влада проводила узурпацію тупо і прямолінійно, по-донецьки. Ця влада - по-вінницьки, з-під тишка, підло і чужими руками. Власне, поки це єдина різниця між нинішніми і вчорашніми. Цілі і апетити у них однакові, відрізняються лише методи.
А зараз я вам розкажу, що насправді відбувається і яким чином будується диктатура. Поки людям забивають баки бурштином, відволікають увагу вибухами і гранатами, в регіонах йде "добровільне" об'єднання громад.
Відбувається воно наступним чином - в Кабінеті Міністрів написали план, який відображає бачення київських клерків по кожній області, якому селу, з яким потрібно об'єднатися. Зрозуміло, що ці клерки там ніколи не жили і поняття не мають - вони праві, чи ні. Вони лише дивляться на мапу України, коли "нарізають" громади, і їм здається, що так буде краще. У людей, як і годиться, ніхто нічого не питав.
Далі, згідно цього плану, місцеві ради мають об'єднатися в громади, а обласна рада - це погодити. Тут починається найцікавіше. Коли в Києві побачили, що по їхніх лекалах ніхто об'єднуватися не хоче, почали погрожувати громадам, що вони залишаться без фінансування. А обласні ради почали змушувати без умов затвердити план уряду і спусти на рівень сільських громад. Іншими справами - нагнути кожне село, змусити об'єднуватися, не запитавши ні в кого, що вони про це думають.
Зрозуміло, що обласні ради почали чинити опір таким методам. І як думаєте, що вони вирішили зробити - усунути з цього процесу обласні ради і замінити їх обласними державними адміністраціями, які напряму підпорядковуються Президенту. Тобто, замінити легітимних представників громад людьми, призначеними з Києва. Тепер губернатори, багато з яких - парашутисти, яких закинули в області, де вони ніколи не жили, мають погоджувати об'єднання громад.
Тобто, усі ці розмови про децентралізацію, нову Конституцію, незалежність громад, добровільність, передачу повноважень і коштів на місця виявилися пшиком. Насправді, процеси відбуваються абсолютно протилежні – централізація, посилення влади Президента, тиск на місцеве самоврядування, будівництво нового совка, де слово громади не значить нічого.
І поки телебачення крутить правильну картинку, в країні будується диктатура. Щоб цього не відбулося, потрібно не допустити ухвалення у Верховній Раді законопроекту № 2373а. Кому цікаво – з текстом можна ознайомитися тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=56049
Саме цей законопроект має легалізувати «добровільне» об’єднання громад під Президента. За моєю інформацією, керівництво Верховної Ради зі всіх сил підганяє апарат, комітети, депутатів, щоб він був прийнятий якомога швидше. А саме – вступив в силу до місцевих виборів. Якщо це відбудеться, представницька влада в Україні помре, як явище.

Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1220119.html.
Tags: балога, вибори, дебилы, коллективное х%№ло, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment