Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Волонтери" для "Торнадо".

Днями до мене звернувся один народний депутат. Йому від громадських активістів надійшов лист про те, що Головна військова прокуратура затримала «волонтера-патріота» Володимира Саванчука та переслідує його дружину Svetlana Savanchuk і малолітніх дітей лише за те, що вони допомагали «славнозвісному батальйону «Торнадо». Народний обранець, розчулений цим листом, попрохав у мене пораду, як найкраще допомогти патріотам, щоби вирвати їх з хижих прокурорських лап.
Звісно, я пояснив депутатові, що це за «волонтери» та в зв’язку з чим психологи тепер опитують їхніх дітей у присутності слідчих. Навіть показав деякі фотографії, які шокували члена парламенту - благо, все те, що пов’язано зі «славнозвісним батальйоном «Торнадо» я знаю дуже добре, оскільки там мали нещастя служити мої знайомі. Тому на випадок, якщо прохання про допомогу родині Саванчуків надійде ще й іншим політикам, розповідаю, що ж трапилось насправді. Але спочатку подаю лист, отриманий народним депутатом:
***
«Сьогодні 3.09.2015 р. нашого побратима Саванчука Володимира Валерійовича, безпідставно і протизаконно затримала військова прокуратура (ст.208 КПК України). ЗАКОННИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ЗАТРИМАННЯ ТА АРЕШТУ НЕМАЄ. Адже жодної з підстав, які за вказаною статтею дають право затримувати – немає. Адвоката тривалий час не пускали до затриманого. Це продовження брудної історії з незаконним обшуком і травлею волонтерів-патріотів, які протягом 2014-2015 рр. систематично допомагають фронту.
Нагадаємо, що сім’ю Саванчука, Володимира та його дружину Світлану, вже більше 2 місяців тероризує військова прокуратура за допомогу славнозвісному батальйону «Торнадо». Почалося все з обшуку у них дома, з конфіскацією всіх електронних пристроїв. Потім були виклики на допити, як свідків незрозуміло чого. Потім прихід додому соціальних служб захисту дітей і виклик ДІТЕЙ (одному - 4, другому – 9 років) в прокуратуру на допит!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=952231794837947&set=pcb.952232778171182&type=1&theater
Але цього виявилось замало і за відсутності будь яких підстав прокуратура вирішили діяти жорстко і протизаконно. Слава Україні! Героям Слава!»
***
Взагалі-то «Торнадо» – це не батальйон, а рота. І не бійців АТО, а міліціонерів патрульно-постової служби. Ця рота ППС була створена Аваковим 22 грудня 2014 року при Головному управлінні МВС України в Луганській області й ніколи не залучалась до проведення антитерористичної операції, натомість мала патрулювати вулиці смт. Станиця Луганська та м.Привілля Луганської області з метою підтримання громадського порядку.
Щоправда, частина міліціонерів після прибуття до місця дислокації знайшла собі інші заняття: квартирні крадіжки, угон автомобілів, розбійні напади, викрадення, катування та зґвалтування громадян (як жінок, так і чоловіків). І це не дивно – у складі роти було 32 раніше судимих особи, а командиром роти Аваков призначив рецидивіста Руслана Оніщенка – кримінального авторитета з угруповання «Футболіста» (Володимира Полубатка, банди якого нині воюють у складі ЛНР), який вже 5 разів притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за розбій та зґвалтування.
Виникають цілком природні запитання – а що робили серед луганських міліціонерів «волонтери» Світлана та Володимир Саванчуки, які їздили з Києва до ППС-ників аж у м.Привілля? Якщо вже їм так кортіло чимось допомогти міліції, невже не можна було знайти якийсь райвідділ поближче до столиці? І в чому, власне, полягало їх «волонтерство» та навіщо було брати з собою дітей?
Так ось. Річ у тім, що Світлана Саванчук робила кар’єру порно-зірки: підлеглі Авакова в приміщенні Лисичанської школи №32, розташованої в м.Привілля по вул. Донецькій, 122, регулярно влаштовували бісексуальні оргії, де колективно не тільки задовольняли один одного, але ще й трахали цю Світлану в усі дірки. А її чоловік фільмував розваги дружини на відео.
«Волонтерка» Світлана Саванчук – людина повнолітня й без наших порад розбереться, як їй краще розпорядитись своїм ротом і своїм задом. Але вона з чоловіком втягнула в зйомки порнухи двох власних дітей 4-х і 9-ти років, які були присутні при груповому зляганні матері з міліціонерами – для цього батьки (доки що батьки – сподіваюсь, суд позбавить подружжя Саванчуків батьківства) спеціально привозили малюків у Луганську область з Києва.
Після того, як слідчі Головної військової прокуратури знайшли «веселі картинки» в телефонах співробітників патрульної роти «Торнадо», вони, цілком природно, з санкції суду провели обшук вдома у Саванчуків і вилучили комп’ютерну техніку, на якій монтувались і зберігались відзняті Володимиром Саванчуком порнофільми за участю Світлани Саванчук та їхніх дітей. Ось це й стало причиною затримання «волонтера-патріота», якому тепер інкримінується розбещення малолітніх.
Якщо ж хто сумнівається в правдивості цієї історії – рекомендую звернутись по коментар до фейсбук-міністра Авакова, який, власне, і перетворив міліцію на суцільний притон. Напевно, він може підтвердити кожне моє слово.
Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1223154.html.
Tags: ато, беспредел, бойко, донбасс, діти, менты, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments