Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

КРИЗА ПОПИТУ НА ПАСАЖИРОПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕТРОПОЛІТЕНОМ


Загалом в період з 2008 по 2015 роки київський метрополітен втратив 31% пасажиропотоку, та перестав бути головним пасажирським перевізником у місті.
Найбільшу частку пасажиропотоку втратила Святошино-Броварська лінія - 38,7%. Сирецько-Печерська лінія втратила 32,5% (на 6,2% менше, завдяки інтенсивному житловому будівництву на ж/м Позняки та Осокорки Північні). Куренівсько-Червоноармійська втратила 18,0%, попри збільшення протяжності лінії у 1,6 рази (з 13,25 до 20,95 км.), та кількості станцій у 1,5 рази (з 12 до 18).
Капіталовкладення у будівництво нових станцій метрополітену НЕ ЗБІЛЬШУЄ ПАСАЖИРОПОТІК. Валовий дохід метрополітену щороку зменшується. Експлуатаційні витрати збільшуються. Капітальні вкладення повертати ні з чого.
В умовах різкого падіння попиту, капіталовкладення у будівництво нових ліній метрополітену є ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗБИТКОВИМИ та потребують неабиякого обгрунтування.
Разом з тим, за поточного попиту, метрополітен має надлишковий запас провізної спроможності:
• по Святошино-Броварській лінії: +63% від поточного стану;
• по Куренівсько-Червоноармійській лінії: +99% від поточного стану;
• по Сирецько-Печерській лінії: +193% від поточного стану.
Отже, немає жодного економічного сенсу розпочинати будівництво нових ліній метрополітену та нових пересадкових вузлів, доки не відновиться, принаймні, докризовий попит на перевезення метрополітеном. Victor Petruk This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1223460.html.
Tags: київ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments