Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Влада кришує молодшу Пшонку. Тому що соціально близький

Повідомляю спеціально для керівника прес-служби МВС України Artem Shevchenko. 8 вересня 2015 року начальник УМВС України в Миколаївській області Віталій Гончаров направив батальйон патрульної служби міліції особливого призначення УМВС України в Миколаївській області «Миколаїв» для участі в рейдерському захоплення землі родини Корнацьких в Первомайському районі Миколаївської області. 1500га землі з урожаєм кукурудзи знову, як і в червні 2013 року, вирішив заволодіти Артем Пшонка, син колишнього Генпрокурора, та бувший заступник прокурора Хмельницької області Юрій Марченко. Силову підтримку заходу здійснює відомий персонаж на прізвисько «Мультик», який завіз на поля понад 600 бойовиків, озброєних автоматами. А міліцейське прикриття забезпечує давній соратник «Мультика» - голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Мєріков.

Як повідомили джерела в УМВС України в Миколаївській області, згідно з усним наказом Гончарова о шостій ранку 9 вересня бойовики «Мультика» стануть по периметру поля, а заступник начальника УМВС України в Миколаївській області Валерій Коба проведе на поля комбайни, найняті Марченком, для збору чужого врожаю. Одночасно батальйон патрульної служби міліції «Миколаїв», який переданий в підпорядкування Коби, повинен відганяти селян, якщо ті надумають чинити опір.
Для створення видимості законності своїх дій Гончаров та Коба вирішили скористатись фальшивими актами на землю, які в 2012 році за вказівкою Пшонки-молодшого та під керівництвом Марченка (на той момент – начальника управління прокуратури Миколаївської області) виготовив голова Первомайської райдержадміністрації Демченко. За цим фактом Генеральною прокуратурою України ще торік відкрито кримінальне провадження
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html… ,
окрім того, виготовлення та використання рейдером Марченком фальшивих документів на землю, що належить родині Корнацьких, наразі розслідується Головним слідчим управлінням МВС України.
Хочу Артему також нагадати про те, як він у червні 2013 року робив передачу на ТВі про попередню спробу Пшонки та Марченка захопити поля «Агрофірми Корнацьких». Тоді масштаб був іншим – рейдери змогли виставити лише біля сотні «тітушек», двоє з яких вже засуджені та відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Зараз задіяно понад 600 озброєних бойовиків і батальйон міліції.


Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1225167.html.
Tags: беспредел, бойко, мажоры, менты, подонки, порошенко, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments