Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boyko - тимчасовий ГД "Агрофірми Корнацьких". Запасаємо поп-корн

Volodymyr Boyko
Я зараз оформив від власників "Агрофірми Корнацьких" належні повноваження й приступив до тимчасового виконання обов'язків генерального директора :). Передбуваю в офісі Агрофірми в селі Чусове-2 Первомайського району. Під парканом тракторної бригади тиняється Первомайський міжрайонний прокурор Буц, я його заборонив пускати на територію Агрофірми й спілкуватись з ним не збираюсь - хай вручає належним чином повістку, викликає в прокуратуру, зазначає в повістці в якості кого, і я прибуду :).
До речі, Буц, заступник начальника УМВС України в Миколаївській області Коба та бригадир "тітушек", які вчора з автоматичної зброї обстріляли міліцію, до 2 години ночі сиділи над схемами полів і розмічали, де вони поставлять міліцію, де "тітушек" і як будуть захоплювати поля. Це означає, що рейдерське захоплення погоджено з Аваковим і Шокіним.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1225855.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments