Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Схоже, що в Україні криміналітет дорвався до влади

Volodymyr Boyko
Події одного дня 8 вересня 2015 року: у Одесі міліція під орудою славного сина Кавказу Лорткіпанідзе затримала керівника місцевого «Автомайдану» Євгена Резвушкіна за підозрою, що він штовхнув якогось прокурора. Звісно, справжня причина затримання Резвушкіна була зовсім іншою: це саме він кілька днів тому організував повалення паркану в палаці Ківалова й відкрив хороми Сергія Васильовича для загального огляду. Ну, а про особливі відносини голови одеської облдержадміністрації Саакашвілі та потерпілого Ківалова не писав хіба лінивий – батоні Міхеїл разом з провідним юристом сучасності навіть отримав церковну (Московського Патріархату) нагороду з рук митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.
І того ж дня поруч з містечком Первомайськ, що на Миколаївщині, озброєні бойовики в масках-балаклавах під час спроби рейдерського захоплення земельних угідь «Агрофірми Корнацьких» обстріляли з автоматичної зброї начальника Первомайського міськвідділу Олександра Бадеру. Прибулий на місце події заступник начальника Управління МВС України в Миколаївській області Валерій Коба не тільки не вжив жодних заходів для затримання зловмисників, але й приховав цей факт від керівництва (в МВС України про стрілянину довідались лише з повідомлень у соцмережах). Більш того, наступного дня Кобу бачили біля того самого автомобіля, з якого стріляли по його підлеглому.
Після того, як напад рейдерів був відбитий, 9 вересня понад 600 (!) озброєних автоматами бандитів безперешкодно покинули Первомайський район, відправившись туди, звідкіля їх привіз на Миколаївщину кримінальний авторитет «Мультик» - передусім, в Одесу, де бандитам при Лорткіпанідзе живеться не гірше, ніж при його попередниках.
Якщо хтось думає, що на кордоні з Одеською областю автомобілі без номерних знаків, забиті озброєними людьми, були затримані - той, звісно, помиляється. Підручний Саакашвілі не тільки не затримав жодного бойовика, але навіть не спробував встановити їхні особи. З собою бандити привезли в Одесу сотні стволів і величезну кількість холодної зброї, яку добре видна на відзнятих фотографіях і відеоматеріалах.
Схоже, що в Україні криміналітет дорвався до влади.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1226634.html.
Tags: бойко, грузія, одесса, порошенко, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment