Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

17 червня - Суд над політв’язнем Ганною Сіньковою

Originally posted by sindikat777 at 17 червня - Суд над політв’язнем Ганною Сіньковою
 
17 червня о 13:00 в Печерському суді м. Києва (вул. Гайцана, 4) відбудеться перше (попереднє) засідання у справі Ганни Сінькової. 

Засідання мало відбутися ще 8 червня, до суду прийшло багато друзів, представники ЗМІ та народні депутати, проте Ганну з невідомих причин не привезли. Цього разу суд зобов’язав доставити Сінькову на засідання.

Прохання до всіх – прийти і підтримати Ганну!

Ганна Сінькова (1991 р.н.), член Національної спілки театральних діячів України, голова мистецького об’єднання «Братство св. Луки» наразі утримується в Лук’янівському СІЗО.

Її було арештовано 29 березня за те, що в грудні 2010 року вона разом із іншими активістками об’єднання посмажила яєчню на Вічному вогні у Київському парку слави, протестуючи проти безцільного використання природного газу та цинічного ігнорування владою проблем українських ветеранів. Обвинувачується за ст. 297 ч.2 (Наруга над могилою, від 3 до 5 років позбавлення волі).

Довідки за тел. 093 450 81 60


Tags: беспредел, корчинський, могилев, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment