Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boyko про Авакова-рейдера

Завдяки поїздці в Первомайськ Миколаївської області, де озброєні бойовики та тітушки з «коктейлями Молотова» намагались захопити 1500 га землі й зібрати врожай кукурудзи, посіяної «Агрофірмою Корнацьких», я набрав чимало матеріалу про діяльність міністра внутрішніх справ України Авакова.
Власне, те, що трапилось у Первомайську 8 вересня 2015 року, зараз відбувається по всій Україні – у Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Чернігівській областях, де під міліцейським прикриттям зграї бандитів намагаються захопити земельні ділянки та зібрати вирощений врожай. Але на Миколаївщині це робилось з особливим безумством – міліціонери залучили до співпраці рейдерів з оточення Артема Пшонки. Це – колишній заступник прокурора Хмельницької області Юрій Марченко (був звільнений з органів прокуратури 1 грудня 2014 року у зв’язку з люстрацією) та його батько, генерал-майор міліції у відставці Микола Марченко.
Ці два високі достойники разом зі своєю спільницею адвокатом Оксаною Валешинською вже намагались під орудою Артема Пшонки в 2013 році захопити землі «Агрофірми Корнацьких». Закінчилось це тим, що двоє з «тітушек» з числа тих, що були привезені тоді Валешинською в Первомайськ для нападу на селян, зараз відбувають покарання у виправній колонії. А спроба рейдерського захоплення розслідується Генеральною прокуратурою України в рамках кримінального провадження, відкритого відносно колишнього Генпрокурора Віктора Пшонки та його комерційно обдарованого сина.
І ось тепер рейдерські схеми попередників перебрав під себе Аваков, який доручив заступникові начальника УМВС України в Миколаївській області Кобі ще раз спробувати захопити чужі землі. Але місцевих міліціонерів ніхто не попередив, що головним рейдером є їхній міністр - про це знали лише кілька осіб серед керівництва обласного управління міліції. Через те рейдерський напад ледь не завершився трагедією – бойовики обстріляли начальника Первомайського міськвідділу Олександра Бадеру та співробітників СБУ, які прибули вгамовувати «тітушек», не знаючи, що бойовики озброєні вогнепальною та холодною збрєю.
На цьому відео – міліціонери готуються дати відсіч озброєним бойовикам, яких рейдери привезли для захоплення «Агрофірми Корнацьких»
https://youtu.be/eTwzjDvz7Rs
Бойовики були найняті та озброєні одеської охоронною фірмою «Німфа». Як виявилась, ця фірма належить чеченцям і давно вже втратила ліцензію на право зайняття охоронною діяльністю. Але цей факт не засмучує ані фейсбук-міністра, ані начальника міліції Одеської області Лорткіпанідзе, які не вживають до цієї «Німфи» жодних заходів.
Для того, щоби міліція не змогла проїхати до табору бойовиків, які обстріляли правоохоронців, група «тітушек» стала зводити на дорогах між полями барикади з сухих гілок, під якими були накидані пакети з вибухівкою та зварені з арматури «їжаки».
https://youtu.be/HlMLf5nvVEw
На цьому відео – напад «тітушек» на техніку «Агрофірми Корнацьких», яку міліція попрохала розчистити дорогу від барикади рейдерів. Зверність увагу: легкові автомобілі, на яких приїхали «тітушки» – без номерних знаків.
https://youtu.be/gwAUE1zYYfs
Лише наступного дня, 9 вересня, Аваков зрозумів усю глибину своєї авантюри й дав розпорядження заступнику начальника УМВС України в Миколаївській області Кобі вивезти бойовиків з Миколаївщини назад у Одеську область. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1232258.html.
Tags: беспредел, бойко, коллективное х%№ло, менты, порошенко, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment