Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

21 вересня. Суд на арешт Артема Фурманюка та нова спроба рейдерського захвата

21 вересня відбудеться друга спроба Апеляційного суду м.Києва розглянути апеляційну скаргу на арешт журналіста Артема Фурманюка, якого совість української народу Аваков підозрює в тому, що той постукав палицею по міліцейських щитах у ході акції протесту під Верховною Радою. І в той же час керівництво МВС України блокує розслідування кримінального провадження №12015150110002868 від 09.09.2015, відкритого у зв’язку з замахом на вбивство начальника Первомайського міськвідділу УМВС України в Миколаївській області Олександра Бадери.
Відчуйте, як то кажуть, різницю. Втім, це не дивно. Бо під Верховну Раду Артем 31 серпня прийшов у сподіванні захистити Конституцію України від ґвалтування корпорацією «Рошен». А стрілянину по міліціонеру відкрили бойовики, яких підручні Авакова з оточення сина колишнього генпрокурора Артема Пшонки привезли, щоби захопити в Первомайському районі Миколаївської області 1500 га землі та зібрати врожай кукурудзи, вирощений «Агрофірмою Корнацьких»
До речі, знаєте, за якою статтею зараз кваліфікується замах на життя працівника правоохоронного органу, якщо стріляють рейдери, які захоплюють чужу землю в інтересах Авакова? – За частиною 1 ст. 365 КК України – «погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків». Карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців. У крайньому випадку – «умовне» позбавлення волі на строк до 3 років з відстроченням виконання вирку.
Саме за цією статтею, а зовсім не за замах на вбивство, було відкрито кримінальне провадження після стрілянини бойовиків по міліціонеру. Але ніхто не тільки не затриманий – автомобіль, з якого стріляли бойовики, навіть не оголошений у розшук. Більш того, замах був скоєний 8 вересня 2015 року, а наступного дня цей автомобіль бачили поруч з полями «Агрофірми Корнацьких», при цьому біля машини крутились заступник начальника УМВС України в Миколаївській області Коба (довірена особа Авакова, 10 вересня він приїздив до пана міністра зі звітом про ці події, провівши в Аваковському кабінеті понад 2 години тет-а-тет) та Первомайський міжрайонний прокурор Буц.
На фото – автомобіль, з якого 8 вересня 2015 року була відкрита стрілянина по міліції. Це – чорний міні-вен «Крайслер» з латвійською реєстрацією, номер НАА 012. Автомобіль прибув на Миколаївщину з Одеси, куди він безперешкодно повернувся 9 вересня 2015 року. Під час стрілянини в цьому автомобілі перебувало п’ятеро озброєних осіб. Цих бойовиків підручні фейсбук-міністра – колишній заступник прокурора Хмельницької області Юрій Марченко та його батько, генерал-майр міліції у відставці Микола Марченко, які раніше працювали «під дахом» Артема Пшонки, а зараз діють під орудою Авакова – найняли через одеську охоронну фірму «Німфа», що належить чеченцям. До речі, ця «Німфа» не має ліцензії на право здійснення охоронної діяльності.
Погодьмося, що заблокувати розшукові дії щодо автомобіля та його пасажирів, які обстріляли міліціонера, на території зразу двох областей в Україні може лише одна людина – міністр внутрішніх справ.
Слава Україні!
Volodymyr Boyko

З.Ы.
До уваги журналістів!
21 вересня 2015 року Аваков планує здійснити повторну спробу рейдерського нападу на «Агрофірму Корнацьких» з метою захопити 1500 га землі в Первомайському районі Миколаївської області (село Чаусове-2).

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1233368.html.
Tags: беспредел, бойко, порошенко, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments