Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Шокін покриває рейдерів Ахметова, які фінансують бойовиків на Донбасі


Volodymyr Boyko
Генпрокурор Віктор Шокін, який імітує боротьбу з корупцією, затримавши парламентського юродивого Мосійчука, водночас відмовляється розповісти народним депутатам про свої успіхи на теренах повернення в державну власність майна колишньої радянської організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту», по-рейдерськи захопленому людьми з оточення Ахметова.
Хоча Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації навіть прийняла рішення, яким попрохала Шокіна невідкладно розповісти з парламентської трибуни про ситуацію з розслідуванням двох кримінальних проваджень – №42014100000001273 №12014100100005419 – Віктор Миколайович продовжує ігнорувати Конституцію та закони України.
А, між тим, йдеться про національну безпеку – рейдерами захоплені десятки аеродромів і злітно-посадкових майданчиків, мотодроми, полігони, автошколи, тири, плавальні басейни, ескадрильї учбово-тренувальних літаків, планери, парашутна техніка, тисячі автомобілів. Все це було за радянські часи збудовано або придбано на кошти державного бюджету для роботи з допризовниками та підготовки фахівців з обліково-військових спеціальностей. Понад три чверті цього майна вже продано, гроші розійшлись по кишенях кращих представників донецького регіону, але Шокін та його заступник Столярчук відмовляються вжити будь-які заходи кримінально-правового реагування та накласти арешт на державне майно з метою унеможливлення його остаточного продажу.
Причина такої поблажливості Шокіна до рейдерів дуже проста – державне майно захопили та розпродають люди з найближчого оточення Януковича на чолі з Віктором Тімченком – колишнім начальником Донецького вищого військово-політичного училища, чий син Максим Тімченко очолює компанію «ДТЕК», керує всіма енергетичними активами Ахметова та фінансує російських бойовиків на окупованій території. А такі люди, на відміну від клоунів з Верховної Ради, користуються в Україні справжньою недоторканністю.
Але найстрашніші наслідки бездіяльності Шокіна та його заступника Столярчука – це знищення в Україні масового спорту та ліквідація військово-патріотичного виховання молоді. Домовившись з керівництвом Мінмолодьспорт – попереднім міністром Булатовим і нинішнім Ждановим, а також їх заступниками Гоцулом і Підгрушною – родина Тімченків забезпечила себе податковими пільгами й навіть отримувала від Мінмолодьспорт бюджетне фінансування на проведення якихось фіктивних заходів з військово-прикладних видів спорту, яке до копійки розкрадало.
За цими фактами також відкрито кримінальне провадження, але доки Шокін і Столярчук перебуватиме на посадах, можна не сумніватись, що злочинці почуватимуться в повній безпеці.
Докладніше про це розповіло Інтернет-видання "Ракурс", яке оприлюднило рішення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, присвячене розкраданню державного майна батьком генерального директора «ДТЕК».

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1233907.html.
Tags: ахметов, беспредел, бойко, донбасс, порошенко, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments