Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про Пшонок та Чаусово-2. В. Бойко відповідає Валерію Кобі

Valery Koba Дуже сумно, пане Бойко, що у Вас, як офіційного представника агрофірми, не вистачило сміливості або здорового глузду прийти на зустріч до міськвідділу і аргументовано ( з відповідними документами, судовими рішеннями і т.д.) пояснити свою позицію. Нажаль, обливати брудом міліцію і мене особисто, використовуючи відвертю нісенітницю,- це все на що здатна людина, яка замість діалогу ховається за спинами селян, провокуючи останніх на кровавий конфлікт.

Volodymyr Boyko Валерію Борисовичу, я не здивуюсь, якщо впродовж наступних двох днів Генеральна прокуратура України відкриє відносно Вас кримінальне провадження. Думаю, що Ви також цьому не здивуєтесь. А на майбутнє раджу - перед тим, як брати корм з рук рейдерів, спочатку перевіряйте, чи не проходять вони фігурантами по якійсь кримінальній справі. Спеціально для Вас ще раз: обидва Марченки, Валешинська та колишній голова Первомайської РДА Демченко - це фігуранти кримінального провадження, яке розслідується в Генпрокуратурі відносно колишнього генпрокурора Пшонки та його сина. Провадження багатоепізодове, зараз наголос зроблено на першому епізоді (крадіжка коштів, виділених на будівництво нового корпусу ГПУ), оскільки саме по ньому Пшонок намагаються оголосити в розшук по лінії Інтерполу. Епізод з виготовленням фальшивих актів на 1500га землі в Чаусово-2 та спроба захопити цю землю силами ТОВ "Партнер-агро" - це другий епізод, по якому слідство лише збирається оголошувати підозри, там вже всі матеріали зібрані. Ви цей процес дуже прискорили і, як розумієте, тепер підете спільником. Ось повідомлення на сайті ГПУ про кримінальне провадження, в яке Ви влізли по дурості та жадібності http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=143440

Volodymyr Boyko Валерію Борисовичу, оскільки я маю час і натхнення, можу Вам трохи розповісти, в яку халепу Ви встряли. Ви, звісно, знаєте, що Юрій Марченко був звільнений з Генпрокуратури в порядку ЗУ «Про очищення влади» як особа, що підпала під автоматичну люстрацію. Але, насправді, автоматична люстрація на нього не поширюється – він пропрацював на посаді заступника прокурора Хмельницької області менше року.
Його звільнив Генпрокурор Ярема, коли в ході досудового слідства відносно Пшонки було виявлено, що саме Юрій Марченко є фактичним засновником ТОВ «Партнер-агро» й цю фірму він відкрив, поставивши на її чолі Валешинську, саме для захоплення 1500га землі в Чаусове-2. І саме Марченко-молодший керував спробою збройного захоплення цієї землі в інтересах Артема Пшонки в 2013 році (як Ви знаєте, за цю витівку вже дві особи відбувають покарання в місцях позбавлення волі).
На той час Ю.Марченко був начальником управління прокуратури Миколаївської області й після невдалої спроби рейдерського захоплення, в ході якої Ю.Марченко проявив виняткову відданість, Пшонка призначив його заступником прокурора Хмельницької області. Подробиці щодо ролі сина та батька Марченків у спробі рейдерського захоплення землі в Чаусово-2 та про причетність до цього Артема Пшонки стали відомі завдяки документам, які «Правий Сектор» знайшов у садибі Віктора Пшонки під Києвом у лютому 2014 року, і які згодом передав до Генпрокуратури.
Це все я Вам так докладно розписую, щоби Ви зрозуміли, з якою метою Генпрокуратура вчора й позавчора вилучала у Вас всі кримінальні провадження, відкриті у зв’язку з останніми подіями навколо Чаусового-2. Думаю, Ви самі вже здогадується, що Вам буде за спробу приховати від ГПУ справу за фактом замаху на вбивство Бадери – я ж не так просто оприлюднив у себе на Фейсбуці номер цього провадження.

(https://www.facebook.com/profile.php?id=100006204226091&fref=nf)

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1235227.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments