Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мукачевці не хочуть повернення виборів 2004 рока

Міський голова Мукачева зауважує, що сьогодні у Закарпатті на посади повертають «есдеків» та «регіоналів», які були організаторами і виконавцями скандальних подій під час виборів мера в Мукачеві напередодні Помаранчевої революції.
Золтан Ленд’єл Те як діє сьогодні влада нагадує мені вибори 2004 року
– Я погоджуюся, що вибори будуть важкими. Аксіома: дбати про перемогу у виборах потрібно не перед виборами, а між ними. Скажіть, яка політична партія, окрім «Єдиного Центру», слідувала цьому правилу? Жодна. – заявив під час виступу на партконференції у вівторок, 22 вересня. – Тому вони планують перемагати «по-бєзпрєдєлу». Для цього потрібно влада почала розставляти своїх слуг та зрежисувала стрілянину у Мукачеві. І в один момент усі ми стали контрабандистами, сепаратистами. Подивіться, кого вони ставлять: колишніх есдеків та регіоналів. Усе це мені нагадує вибори мера в Мукачеві 2004 року, коли ледь не дійшло до розстрілу людей.
– Тому ми ще більше маємо згуртуватись, аби протидіяти тим силами, які паплюжать наше місто і наш край, спробують знову ламати через коліно. Але я вірю в нашу команду, і впевнений, що цього разу ми знову переможемо, – наголосив Золтан Ленд’єл. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1235554.html.
Tags: балога, вибори, коллективное х%№ло, медведчук, мукачево, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments