Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звідкіля Авакову відомо яку суму Котвіцький торік сплатив як податок зі свого доходу?

Volodymyr Boyko
Фейсбук-міністр Аваков розродився заявою з приводу оприлюднення Сергій Лещенко інформації про оборудку з виведенням за кордон 40 млн. доларів, яку прокрутив «гаманець» Авакова народний депутат Котвіцький.
Власне, у будь-якій нормальній країні після такої публікації (нагадую, що народний депутат Лещенко, відповідно до ч.5 ст.17 Закону України «Про статус народного депутата України», є представником влади й вправі вимагати усунення порушень законності) (http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/56052d1e0315d/) було б негайно відкрито кримінальне провадження. Хоча б тому, що на Котвіцького, дійсно, оформлені капітали Авакова, який вже 10 років не має права займатись бізнесом, оскільки перебуває не державній службі. І оспорювати цей факт просто смішно.
Але Україна, де мала місце, так би мовити, «революція гідності» - унікальна держава. Доказом чого слугує заява міністра внутрішніх справ:
«Лещенко - майстерний маніпулятор, який перебуває на службі у Грігорішина... Він, говорячи про Котвіцького, забув згадати одну маленьку деталь - що Котвіцький серйозно платить податки, на відміну від нього. Наприклад, за минулий рік Котвіцький заплатив 32 млн. гривень прибуткового податку. Все інше – маніпуляції»
Можна по-різному оцінювати журналістську та політичну діяльність Сергія Лещенка. Зокрема, я належу до числа тих людей, які вважають, що, ставши «солдатом партії», Сергій втратив інтерес до пошуків істини. Але не можна не визнавати очевидні факти: Лещенко – це людина, яка за 14 років роботи в журналістиці посіла чільне місце в новітній історії України. У той час як Аваков – це лише харківський барига, який не спромігся навіть засвоїти науки за курс середньої школи та хоча б вивчити державну мову.
Зараз на адресу Сергія лунає чимало критики, багато чого з висловлювань народного депутата я також категорично не сприймаю – наприклад, його виправдання тих диких порушень законності, які чинять «грузинські реформатори» Сакварелідзе та Касько в органах прокуратури. Дивним на мій погляд виглядало й те, як Сергій облизував Шокіна перед призначенням на посаду – будучи безпосереднім учасником деяких подій за участю нинішнього Генпрокурора, про які писав Сергій, я достеменно знаю, що ж було насправді.
Тим не менш, мушу констатувати, що Авакову не вдасться доплюнути до Лещенка навіть якщо фейсбук-міністр забереться на плечі Антона Геращенка. Занадто різні вагові категорії: з одного боку провідний журналіст і політик України, а з іншого – безграмотний торгаш.
До речі, якщо Аваков не має відношення до фінансових афер Котвіцького, то звідкіля, питається, йому відомо, яку суму Котвіцький торік сплатив як податок зі свого доходу?

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1238158.html.
Tags: бойко, порошенко, україна, фирташ
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments