Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На Закарпатті почали реєструвати кандидатів-клонів

Віктор Балога
На Закарпатті почали реєструвати кандидатів-клонів. І як ви думаєте - з яким прізвищем? Правильно - Балога.
В принципі, я не здивований. Це свідчить про те, що нерви у бандитів, які рвуться до влади, і у президентських клоунів почали здавати. Якщо це той інструмент, з допомогою якого вони збираються перемагати, то можуть сушити весла.
Головне в іншому. З часу Кучми, коли Главою Адміністрації Президента був Медведчук, пройшло більше десяти років. Але влада використовує все ті ж нечесні технології. Щоправда, керівником Закарпатської ОДА і тоді, і сьогодні є одна і та ж особа.
Пане Президенте, невже ми боролися за те, щоб Ви зі своїми головами адміністрацій і бандитами знову робили чорний піар? Щоб ви займалися брудними технологіями і залякування кандидатів, які не хочуть балотуватися від вашої політичної сили?
Хочете спробувати нас перемогти - перемагайте чесно. Але не потрібно в догоду власним амбіціям мучити народ і виставляти країну на посміховисько перед усім світом.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1241843.html.
Tags: балога, вибори, медведчук, мукачево, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments