Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А далі що? Врадієвка.

Igor Lutsenko
Круто, по два абсолютно протиправних затримання журналістів за день.
Навіть не можу визначитися, кому цього разу віддати пальму першості - СБУшникам чи МВДшникам.
***
Я нагадаю свій базовий прогноз.
З найбільшою ймовірністю події підуть таким чином, що буде повторення Врадієвки. Нагадаю, Майдан був не чим іншим, як бунтом проти свавілля силовиків. Все, що передувало, супроводжувало та розквітло буйним цвітом псіля утечі Завгара - це побічні явища цього бунту. Порошенко в один тур, підписання всіляких угод-євроінтеграцій, агресія Росії, новий парламент, псевдореформи і псевдореформатори - це минущі побічні ефекти. Бо ми впевнено йдемо назад, до самих основ, коли є вони (мусора) і ми (люди).
Привид Врадієвки ходить країною. Менти, СБУшники, прокурорські, судова чесна братія - це порохова бочка, на якій сидить наша державність. Вона може вибухнути щомиті. Зброї і люті в народі більше, чим при Януковичу. Свавілля і нахабства скоро стане теж більше.
А далі що? Врадієвка.
Можливо, не одна. Потім - політична криза, позачергові вибори.
***
Але є ще один неприємний момент у базовому сценарії.
Коли Медведька і Поліщука призначили "убивцями" Бузини, я, звісно, побіг на переговори. До учорашніх союзників по Майдану, з котрими ми ніколи не були братами, але все ж могли загинути разом (приміром, того ж 18-го лютого'14).
Так от, я зразу звернувся - що це? Який до біса, Бузина?!
А мені кажуть - деенка-шмеенка, 100% гарантії, підуть на пожиттєве. Бо бач, не можна, щоб убивали - бо будуть так усіх убивать. Коротше, стіна.
А тепер я застосував цю логіку до ментів, чорних рот усіх цих, беркутів, що перефарбувалися ледь не у добровольчі батальйони. Їх не покарали - значить, цього разу будуть знову стріляти.
Спалахне Врадієвка - будуть топити у крові. Принаймні, такий варіант розглядатиметься як можливий. Або просто станеться сам по собі.
Беркут на Майдані стріляв з переляку. От такий переляк і зараз може статися.
P.S. Я є співавтором тих двох законопроектів по реформі міліції та прокуратури, котрих викинули у смітник, зі скандалом і порушенням регламенту.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1244270.html.
Tags: коллективное х%№ло, майдан, медведчук, менты, подонки, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments