Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Висновки по Паризькій зустрічі норманів

Volodymyr Polevyj
Висновки по Паризькій зустрічі норманів феєричні. Якщо хтось не зрозумів, то тепер мирний план Президента України звучить так:
1. Україна буде закріпляти особливий статус Донбасу в Конституції. Перемога.
2. Україна напише окремий закон по виборам для Донбасу, який окупований росіянами. Коли там будуть вибори, нашої влади там не буде. Це як інструкція гвалтівнику, що грає твоїх рідних. Перемога.
3. Закон про особливий порядок грьобаного самоврядування запрацює. Нас, звичайно, переконуватимуть, що це і є омріяна децентралізація. Перемога.
4. Буде проведено амністію. Перемога.
5. Росіяни з Донбасу не підуть і контролю за кордоном не буде, аж поки результати виборів по-Донецьки, закон про статус і Конституційні зміни не запрацюють. А далі вони знов почнуть вивчати модальності політичного врегулювання... і не підуть. Спитайте про це молдаван, які так сама феєрично вимагали виведення російської армії з Придністров'я з трибуни Генасамблеї... Премога.
6. Все це буде тривати ще довго. Якщо вам здається, що у п. 9 Мінських домовленостей написано "до кінця 2015 р."- то це вам показалося. Ви-зрадник. Просто свинка Стукач зі "Скотного двора" ще не встигла виправити напис..
Після реалізації цих перемог ми отримаємо абсолютно легітимну з точки зору закону та міжнародної спільноти владу сепаратистів-терористів на Донбасі. Сила-силенна довбаних перемог поспіль - це цілий тріумф вітчизняної дипломатії. Це квінтесенція того, що можна підписати як "Зберегти країну".
Думаю, що нам кинуть медіа-цукерку у вигляді Савченко. Надія справді боєць і росіяни використовують її як заручницю. Думаю, що Надю одінуть у віночок, загорнуть у прапор Іловайську і будуть возити Україною, як символ перемоги. Тільки вже після 25 жовтня. Щоб Юля, часом, зайвих голосів не набрала.
Але найцікавіше насамкінець:
Прочитайте уважно, що саме казав про Мінські домовленості і їх імплементацію Путін в інтерв'ю Чарлі Роузу від 29 вересня 2015 р. (до зустрічі з Обамою). На сайті Кремля. Прочитали? А тепер порівняйте з пунктами, що їх озвучила Меркель і Оланд (я їх написав зверху).
То чий це мирний план?


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1244662.html.
Tags: европа, лугандония, подонки, порошенко, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments