Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Фірташ і кърымлы

Алі Татар-заде
ай, харашо. Представники інтересів Фірташа (у нього тупо в Криму заводікі работають) набивають стрєлкі кримськотатарським організаторам блокади - тіпа, поговоріть о дєлах наших скорбних. При чому, почали з наїздів ))

Ще кримновин від Алі:
Кримський мєщанін - це такий прошарок, мабуть, який робить обличчя усього півострову. Його реально багато. І головна його ідеологія - "мнє-так-удобнєй". 
Поки що завжди цей принцип підштовхував середняка до Росії, не на користь України. Пообіцяли дохріна дєнєг - він вже там, перший в черзі, всіх розштовхує локтями. При цьому, обіцяли б менше дєнєг - він би вже був не там, а в іншому боці, і теж перший. На нас, патріотів, та на кримнашей (щирих, а не тих які мімікрували) він дивиться як на повних ідіотів, а себе вважає умним дальші нєкуда. І він продовжує так вважати, бо з ним рахуються.
От приклад. Півотра роки окупації окупанти все вимагали від водії поміняти номери на росіянські. А нема дурних. Всі саботували. Це ж на тачкє нікуди крім РФ не сунешся? І водії тупо не переклювали номери.
Вчора держапарат окупантів нарешті здався, здійняв лапки вгору і підписав капітуляцію. На півострові відмінили всеросійські штрафи за користування "іностранним" транспортом. Всьо, їздіть з укрномерами, раз ви такі, - здалася влада окупантів. Тільки ж нє наглєйтє, наліпки трьохкорлорові наклєюйте на український прапорець.
***
Кримськими містами тепер керують якісь незрозумілі субчики з малозрозумілими посадами і обов'язками. Вони не мери і не бургомистри, а щось таке. По-перше, їх аждва. Одне зветься главою адміністрації, друге - главою муніціпального образованія. Місцеві важко розуміються, хто з них за що відповідає, тим більш, що їх ніхто на ці посади не обирав - призначали.
От одну кримську меріху (чи як тепер зветься ця посада) питають:
- Ви будете, така-сяка, реконструювати набережну, озеленювати селище, всьо таке?
Зацініть відповідь цієї дури.
- Сейчас нет. Я, как женщина, вижу многое, хочется и розы посадить, и озеленить поселок, но это все финансовые затраты, а с бюджетом у нас сейчас сложно. Но нужно понимать, что самое главное – это мирное небо над головой. Мы должны набраться терпения, и все вместе с населением пополнять бюджет.
***
Якось знайомий єврей, а до того ще й кримнаш на всю голову, з відразою казав про прем'єра Нетаньяху:
- Уявляєш, він почав критикувати Самого Путіна, за його фразу, що Крим для руських так само сакралєн, як Храмова Гора.
- Мабуть, тому що сприйняв ці слова всерйоз, - сказав тоді я. Ну а що. А то ми не знаєм, як у шизиків розвивається хвороба. Спочатку Херсонес, тепер от Келесирія, завтра Єрусалім, нєфіг дєлать.
***
діти лугандонських біженців в Криму підлягають дискримінації в школах. Їх туди вписали ще минулого року, в тих батьків хто думав про дітей та подав заяви. А цього року їм не видали підручники. Дефіцит, розумієте. Зайвих немає, а ці діти - врємєнниє і на них не положено. Вчителі спокійно ставлять двойки, кажуть - ідіть купуйте за свої гроші, при чому в Крим надіслали найдорожчі підручники, приблизно по 200-300 гривень кожний. Новьохонькі, з непотрібними наворотами (напр., до половини приторочений диск з завданнями, однак самі диски браковані), 2014-15 року випуску, головна примочка - там всюди примальований збоку до РФ анексований Крим. Підручники "експериментальні", попросту кажучи, багато з них надруковані і розповсюджуються тільки в Криму і для Криму. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1245184.html.
Tags: дебилы, крим, україна, фирташ, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment