Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щє кримське

Алі Татар-заде
ще один подарунок кримчанам від окупантів. У Кримнашу вазродять колхози. Тільки назвуть їх госхози. Тільки так можна подолати імпортозамєщєніє, пояснили кримські узурпатори, бо дрібні господарства не хочуть або не можуть цім займатися
***
Новини з паралельної реальності. "С каждым годом в России снижается спрос на валюту. Россияне предпочитают хранить свои сбережения в рублях, который несмотря на колебания нефтяных цен, но все равно вызывает доверие у жителей нашей страны".
Цитата з єдиного в Криму бізнес-видання, "Дєловой газєти Крима"
***
є такий телеканалець "Мега". Формально український, але більшість передач російською, ну і плюс до карми, що в передвиборчу гонку крутив роліки за Симоненка, а в наш час в окупованому Криму він один з небагатьох дозволених українських телепродуктів. 
Телеканалець любить показувати усякі ужастіки та містики. Ну, тіпа, знаєте, учьониє об етом прежпочітають помалківать, но ми-то з вамі знаєм, і в такому дусі.
І от сьогодні він показує передачу про чорну магію. І повідомляє, як людство боролось з чаклунами та ворожеями, і лише в одній країні вся ця чорна сила, цитую, користувалась недоторканістю та державною підтримкою. Здогадайтеся, про яку країну йдеться.
Угадали. Україна. Нєдаром всі відьми злітались саме до Києва. Кожна жінка на базарі - відьма, цитують "нашого класика". І всі це знають. Але мовчать. І тому є причина, розказує телеканалець. Бо важко знайти українця, у якого в крові не було б відьом, обертнів, чаклунів або хоча би травників.
Особливо бешкетують українські жінки. Вони роблять порчу, дурманять, доводять людєй до іступлєнія, і все це просто заради забави.
Далі розказують, що порча - зброя обоюдогостра, це така собі інформаційна інфекція, і якщо людина дуже захоплюється колдовством, то рано чи пізно прокляття падає на самого чаклуна. Ну або, товстий натяк, на спільноту, яка масово займається цім чорним ділом.
Так що вот. This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1245842.html.
Tags: дебилы, крим, санкції, х%№ло
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment