Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кадрове дно? Не думаю

Знакомтесь! Й*баний стид від Мінрегіон України. Оце молоде 26-річне дарованіє із Запоріжжя Наталия Гойло без конкурса очолила легендарний проектний інститут Укрметротунельпроект. Хто не знає, ця невеличка конторка у центрі Києва розробляє метрополітени під ключ для всього СНД вже понад 65 років.

Може я чогось не розумію, але як у керівники такої структури можна призначити дівчинку у якої в резюме тільки "продавчиня в супермаркеті Фоззі" і "вільна каса" з Макдональса.
Ще вроді у цієї твердої трієчниці є діплом магістра економіки та управління, але відкриті джерела кажуть, що вона була у рейтингу на вступ до ЗНІА передостанньою і поступити взагалі не могла. Та і що вартий цей папірець без реального досвіду. Хоча за досвід на керуючих посадах могла послужити робота адміністратором у групі ВКонтакте партії Сильна Україна Запорізької області і членство у Молодих Регіонах.
Цікаво - хто її папік і скільки разів у житті вона бачила метро?
ПС В Мінрегіоні кажуть(уявляєте прес-служба видала реліз у СУБОТУ!), що її за поданням директора інституту призначили заступником. Но в своїх інтерв'ю ця баришня вже підтвердила, шо є В.О. дірєктора Поповича М.І, який зараз на "лікарняному".
ППС. Знаючі люди кажуть, що їй і не дуже обов'язково бути доцьою чи коханкою. Подейкують, що її беруть, аби банкротонути унікальний Проектний інститут, а його дорогущу землю на вулиці Воровського віддати під чергову елітну забудову
Віталій Селик


h

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1246629.html.
Tags: дебилы, порошенко, прдоны, рейдеры, тигипок, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment