Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

СПРАВЕДЛИВІСТЬ через 15 років ?

Стільки часу пройшло після вбивства Гії і акцій протесту проти режиму Кучми. Була зима 2001 р. схожа на зиму 2014 р., але нас було мало і ми програли битву ( але не програли війну).Було 143 судових засідання і вирок. Подання в Страсбург ми зробили в 2004 році - напередодні Помаранчевої революції , коли вийшли на волю відсидівши по 2-3 роки за гратами. Я , Микола Ляхович і Влад Мирончук перехворіли там на туберкульоз та і інші хлопці втратили здоров'я і горе було в сім'ях. Потім йшла переписка з судом, надавалися різні документи і докази. В Верховній Раді в 2006 році Постанова "Про реабілітацію і визнання політвязнями" набрала 222 голоси - не вистачило 4 голоси, а в цей час в кулуарах і в буфеті бродили 15 помаранчевих депутатів, яких я просив зайти в зал і відновити СПРАВЕДЛИВІСТЬ, але мабуть для них доля 18 родин і ЧУЖІ тюремні роки були "неактуальні" - яка їм з цього вигода ? В січні 2008 Президент України нагородив нас за участь в "УБК" орденом "За мужність" 3-го ступеня. Але чомусь лише 4 з 18 "зеків". В кінці 2009 року Європейський суд з прав людини звернувся до Уряду України , який очолювала Юля Тимошенко , чи СПРАВЕДЛИВО засудженні учасники " України без Кучми" і чи не хоче Україна з нами заключити мирову угоду і виплатити компенсацію ?! "Помаранчевий" Уряд відповів, що нас було засуджено відповідно до чинного законодавства !? І після цього суд пішов в нарадчу кімнату на 6 років !!!
За цей час до влади прийшов Янукович, посадив Юлю, яка потім почала хворіти і заявляти,що за СПРАВЕДЛИВОСТЬ треба боротися. Шкіль, який став депутатом і перебіг в БЮТ потім втік у Францію. Ніби боявся , що його ще раз за "УБК" посадить Янукович. Але Революція перемогла, а №13 списку БЮТ, щось додому не їде...
Померла мама Гії Гонгадзе , а його кістки і далі "чогось чекають" в морзі - . Померли троє з вісімнадцяти моїх "посправників" - Денис Андрусенко, Андрій Косенко і Руслан Зайченко. Їм вже ніякий Страсбург нічого не присудить. Карпюка Миколу викраденого ФСБ, судитимуть 12 жовтня в Грозному і 3 тисячі євроможе на два місяці вистачить за роботу адвоката. Це наші, а що ж вороги? - Судді і прокурори і далі "працюють". Напередодні прокурор Кузовкін , який вимагав колись мені 10 років, це ж хотів і для "свободівців" за події біля ВР. В нас тоді по справі проходило потерпілими 72 "беркута". Цікаво хтось з них калічив і вбивав майданівців через 13 років і де вони зараз в Авакова чи в ДНР ? Хоча яка різниця?! І які вироки для патріотів виносили взимку 2014 судді, які в 2001 судили нас ? Кучма, який призначав нам роки тюрми і замовляв розправи над неугодними, сьогодні головний "мінський миротворець".
Два полюси ! - Коли ми очистимося від тої наволочі , яка вже десятки років сидить в різних кабінетах , розганяє і судить тих , що душу і тіло ложать за нашу свободу.
В моєму розвідбаті служили мої побратими-політв'язні " справи 9 Березня" - Владислав Мирончук і Станіслав Самофалов. Зараз поруч воює Сергій Гальчик, а до цього під Іловайськом воював Микола Ляхович. Був минулого літа в "Айдарі" Олег Бурячок. Але Європейський Суд з прав людини відхилив їх подання. Він не визнав нас і політичними в'язнями, а Парламентська Асамблея Ради Європи в вересні 2003 р. визнала ж - де СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
Але існує 11 Божа заповідь - "Не бійся" і є бій , де докажемо, що ми браття козацького роду.

Командир 1 роти 131 Окремого Розвідувального Батальйону Збройних Сил України
Керівник УНА-УНСО Київщини
Мазур Ігор "Тополя"

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1247822.html.
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment