Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дом-2 або "водна станція" Василя Хмельницького під Києвом. ВІДЕО


Вже не вперше увагу до своєї персони привертає бізнесмен та політик Василь Хмельницький, який полюбляє під виглядом "оздоровчих центрів" та "пансіонатів" будувати собі маєтки в різних містах України.
Цього літа голова Одеської держадміністрації Міхеіл Саакашвілі разом з активістами та екскаватором вже зносив незаконно встановлений паркан довкола пансіонату будинку Хмельницького в Одесі, що більше чотирьох років перекривав вільний доступ відпочиваючим до пляжу.


Коли ж після цього Хмельницький спробував відновити "статус-кво" та поставити новий паркан довкола своєї вілли, Саакашвілі нагадав йому через свою сторінку на Фейсбуці і про його київські будиночки, які також незаконно перекривають вільний доступ до водних ресурсів і пригрозив взяти з собою ще й мера Києва Віталія Кличка, щоб поділитися досвідом очищення берегової лінії водойм від зайвого будівельного сміття! :)

Ми ж вирішили не чекати, коли очільник столиці знайде нарешті вільний час для подібної екскурсії-рейду київськими заплавами Дніпра, і самі вирушили в гості до відомого порушника водного кодексу України Василя Хмельницького.
Знаходиться його будинок у Голосіївському районі Києва. Схема "віджиму" земельної ділянки під забудову стандартна, "хмельницька", так би мовити: на землі комунальної власності під виглядом "реконструкції" чи "ремонту" оздоровчого центру/пансіонату починається будівництво повноцінного житлового будинку, який у подальшому за документами і значиться як "пансіонат".

Ось такий вигляд має "пансіонат" Хмельницького в Одесі.

А це вже "оздоровчий центр" Хмельницького у Києві.

Тенісний корт, футбольне поле, басейн, причал з човником, навкруги суцільний ліс та заплави Дніпра, коротше всі умови для оздоровлення, от тільки є один нюанс - при спробі зайти на територію "оздоровчого центру" вас "радісно" зустрінуть або сторожові собаки, оголошення про присутність яких висять по всьому периметру паркану, або "люб'язні" представники охоронної фірми, які у кращому випадку вас попросять залишити їх у спокої та забиратися геть.
Журналісти "Газети по-українськи" нещодавно робили розслідування щодо даного об'єкту, але ми вирішили доповнити картину, так би мовити, зйомкою його з повітря дроном.
Як бачимо, вимогу закону щодо вільного доступу до берегової лінії, як і в Одесі, Хмельницький цього разу також нахабно проігнорував. А дійсно, не для простих же смертних він свої "пансіонати" будує.


Цільове призначення цієї земельної ділянки на кадастровій карті зазначене для "водогосподарських підприємств".

Дійсно, раніше тут була розміщена водонасосна станція, але то раніше. Якщо ви зараз тут її знайдете, то будемо вам надзвичайно вдячні! :) Але її тут немає, ми вже шукали.

В Одесі відновити справедливість та відкрити вільний доступ до берегової лінії допомогли лише радикальні методи.

Тому у нас зараз виникає цілком логічне питання:

http://www.automaidan.org.ua/08102015.html


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1248817.html.
Tags: київ, подонки, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments