Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зміни в Мукачівській ТВК: «Солідарність» делегувала в комісію есдека-ригоанала

Вчорашнє засідання Мукачівської ТВК завершилося скандалом із викликом міліції та, зрештою, зміною 3-х членів комісії від президентської партії включно з головою.
Так, з четверга, 8 жовтня за рішенням ЦВК головою комісії замість Володимира Гоменюка стала Алла Демида. Крім того, замість Івана Кипила в комісії тепер працюватиме Владислав Павленко, а замість Олега Скорохіда – Золтан Марусинець.
Примітно, що саме Золтан Марусинець представляв інтереси одного з кандидатів-двійників у мери Мукачева (мова про Балог Берталона Берталоновича) на судовому засіданні 7 жовтня у Закарпатському окружному адміністративному суді.
Крім того, Золтан Марусинець добре відомий у Мукачеві як активний член СДПУ(о) та Партії регіонів. Тепер же він представляє у ТВК інтереси президентської «Солідарності», більше того, захищає інтереси кандидатів-двійників у судах.
Усі ці факти є додатковим доказом того, що у Мукачеві партія влади повністю співпрацює з колишніми есдеками та представниками режиму Януковича, які просувають у мери Івана Чубірка.
Mukachevo.net

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1249526.html.
Tags: балога, вибори, медведчук, мукачево, порошенко, прдоны
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments