Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зорян Шкіряк вважає що Підрахуй сам себе підірвав щоб знятись з виборів

Зорян Шкіряк
Увага! Знову про останні події в Одесі.
Заява "переляканого, бідного, знедоленого, нещасного і ображеного" нардепа Ківалова про зняття з виборів на посаду мера Одеси - це чітке підтвердження версії, що саме він міг організувати вчорашню провокацію з вибухом на своєму подвір'ї. Власне, гадаю, що саме задля цієі заяви вона і могла бути здійснена. Поясню.
Щоб потім не було жодних інсинуацій про порушення МВС "презумпціі невинуватості", відразу заявляю, що даю в цьому коментарі свою особисту точку зору як громадянин.
Так от. Нинішнє зняття Ківалова з виборчих перегонів - це заздалегідь спланована технологія Ківалова. Саме для цього могла бути розіграна вчорашня провакація з гранатою.
Йому потрібна була переконлива мотивація. Чому він так вирішив? Все просто. Тому що після початку перегонів Ківалов чітко усвідомив, що рівень його підтримки у одеситів - нуль і його колишній політичний авторитет фактично знищений.
Звичайно, для такого "юридично-політичного монстра", одного з вічних "господарів життя" в Одесі, такий перебіг подій - цілковита ганьба і шлях у небуття. Просто відмовитись від заявленої участі у виборах він не міг, бо вважали б боягузом. Хоча, насправді, так і є.
Отже, був потрібен план "Б" на правильний "відхід в сторону". Щоб і на виборах не зганьбитися, щоб власне реноме не втратити і в інформаційне поле ледь не "героєм-страждальцем" повернутися. Адже про нього вже давно забули і він нікому не цікавий. Окрім людей, що прагнуть справедливості і притягнення його до відповідальності. І для МВС він дуже цікавий, питань до нього багато. Але, на жаль, заважає мандат нардепа, недоторканий... Тільки через ГПУ.
Йдемо далі. Ківалов і Ко вирішили, що найкраща технологія красиво "злитися" - це шлях створення штучного інформаційного пулу про буцімто погрози, про безпеку життя і т.д. А на додаток і спланований , контрольований вибух на подвір'ї. Саме для цього і могли розіграти вчорашню провокацію з гранатою.
Після цього з'явилася і заява про зняття виборів. Завдання виконано. Чітко, логічно і зрозуміло.
От таке моє припущення і власна точка зору з цього приводу. Я іі вважаю цілком аргументованою.
Слідчо-оперативні дії тривають і не виключено, що можуть з'явитися цікаві подробиці щодо подій, котрі передували вчорашньому інциденту.
Звичайно, МВС буде відпрацьовувати всі можливі версії події, це наш обов'язок. Ми нікого не звинувачуємо і діємо виключно в рамках закону.
Але саме такий розвиток подій видається особисто мені найбільш вірогідним.
І як би там Ківалов не крутився як вуж і не істерив, раніше-пізніше, істину буде встановлено. Прийде час і він відповість за всі своі злодіяння.
Втім, є і позитив. Наразі, можна констатувати, що Ківалова, як колись впливового в Одесі політика, більше не існує.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1251376.html.
Tags: вибори, конспирология, менты, одесса, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments