Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новини (точніше стандарти) українського кривосуддя

13 жовтня 2015 року о 10 год. 20 хв. в Апеляційному суді м.Києва (м.Київ, пл. Солом’янська, 2-а) відбудеться п’ята спроба розглянути апеляційну скаргу на ухвалу про арешт журналіста Артема Фурманюка, якому підлеглі Авакова інкримінують «організацію масових заворушень» під Верховною Радою 31 серпня 2015 року.
У чому ця «організація» полягала слідчому не відомо, принаймні в оголошеній Артему підозрі про це – ані пари з вуст. Не відомі міліції й прізвища потерпілих від дій Фурманюка. Ну, а що стосується інших учасників справи, разом з якими Артем щось «організовував», то з ними журналіст взагалі познайомився вже в «автозаку» після затримання.
Апеляційна скарга була подана 7 вересня, але досі не розглянута, оскільки те марення, яке записано слідчим міліції в повідомленні про підозру, ніяк не тягне на злочин, за який може бути застосовано арешт. І тому судді зволікають, як можуть.
При цьому з 31 серпня Артем перебуває в Ізоляторі тимчасового тримання – місці, яке взагалі не пристосовано для довготривалого ув’язнення й де відсутні елементарні побутові зручності. Але ані Генерального прокурора Шокіна, ані мадам уповноважену Верховної ради з прав людини Лутковську такий дріб’язок, як порушення Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, не цікавить.
Повідомлення про підозру докладаю, щоби любі друзі та шановні читачі на власні очі переконались, чим займаються собаки Авакова.
Шокін разом зі своїм заступником Столярчуком, нарешті, «знайшов» снайпера, який розстріляв понад сотню людей на Майдані під час акцій протесту в лютому 2014 року. Ним виявився тодішній народний депутат від партії «Свобода» Олег Панькевич. Доказом цього в Генпрокуратурі вважають ту обставину, що народний депутат Панькевич проживав у київському готелі «Україна», а 20 лютого 2014 року в сусідньому номері було відчинене вікно. Через це 12 жовтня 2015 року Генпрокуратура провела обшук у помешканні «свободівця» в м.Броди Львівської області.
Одночасно з тих же ж самих підстав були проведі обшуки в Івано-Франківську в оселі колишнього віце-прем'єр-міністра за квотою «Свободи» (під час подій на Майдані - народного депутата України) Олександра Сича та у Львові в екс-народного депутата від «Свободи» Ігоря Янківа.
Можна не сумніватись, що й усі інші кримінальні провадженні, відкриті Генеральною прокуратурою, проффесіонал Столярчук розслідує приблизно в такий же ж спосіб.
Володимир Бойко, з ФБ


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1253781.html.
Tags: беспредел, бойко, майдан, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment