Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Жадібність і страх - це те, що погубить цю владу

Дивлячись на те, як проходять вибори на Закарпатті, кому належать франшизи на технологічні проекти, хто йде у списках різних партій, можу сказати одне: в області відбулася солідаризація Порошенка з Медведчуком та місцевими бандитами з метою, як вони кажуть, поставити в стойло аборигенів.
Сьогодні я абсолютно переконаний, що 11-го липня було покладено старт виборчій кампанії. Чомусь у ті дні Мукачево не сходило з телеекранів і шпальт газет, кожен "політолог" і "експерт" став великим спеціалістом по Закарпаттю.
Пройшов час і все стало на свої місця. Спікери, які розганяли тему, виявилися давно купленими Банковою. ЗМІ, які тоді надали резонансу бандитським розборкам в "Антаресі", сьогодні вперто не помічають не менш резонансних подій, таких як заворушення в ромському таборі, холоднокровне вбивсвто молодого хлопця кандидатом в дептуати від "Солідарності". Вони не бачать професійного кіллера Ситара в списках "Відродження", хоча це те ж саме, якби після відсидки Пукач пішов у Верховну Раду за списком партії Литвина.
Великі "спеціалісти з контрабанди", яким заплатили за кожне їхнє слово, не бачать, як цей "бізнес" процвітає зараз.
Влада зайшла настільки далеко, що уклала союз з Медведчуком, щоб не дати нам перемогти на Закарпатті. А за таке самодурство їм доведеться розраховуватися інтересами держави десь на переговорах у Мінську.
І те саме відбувається по свій країні. Вчорашні "регіонали" йдуть у списках "Солідарності", корупціонери і хабарники наймаються на службу новій владі, схеми процвітають, простих українців не бачать і не чують.
Людьми у владі рухають лише два інстинкти - страх і жадібність. Вони змусили цю владу порушувати закон на виборах в Чернігові. Сьогодні страх і жадібність змушують їх укладати союз з криміналітетом, "регіоналами" і Медведчуком. Жадібність і страх - це те, що погубить цю владу, як і попередню. І відбудеться це дуже швидко.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1258019.html.
Tags: балога, беспредел, вибори, коллективное х%№ло, медведчук, мукачево, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment