Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога не ленивый. Он делает свою работу (Это не пиар, а констатация факта)

Завдяки пильності Дмитра Гнапа, історія з дівчатами на Одеській митниці заграла новими фарбами. Як виявилося, не так давно іншу здібну брюнетку затримали на хабарі в 50 тисяч доларів. І голова Одеської ОДА писав про це у Facebook, але потім чомусь цей пост видалив.
Журналістам вдалося дізнатися, що молодій чиновниці допомогли втекти, місце її знаходження не відоме. Одним словом, історія дуже мутна.
Так як усі, включаючи голову СБУ, Генерального прокурора і Президента зробили вигляд, що нічого не бачать і нічого не знають, вирішив скористатися статусом народного депутата і направив їм депутатські звернення з вимогою надати відповідь на 4 простих запитання:
1. Чи дійсно у жовтні 2015 року працівниками правоохоронних органів (СБУ) проводилось затримання високопосадовця Одеської митниці Лариси Ареф’євої при спробі отримання нею хабара в сумі 50 000 доларів, і які підрозділи проводили її затримання?
2. Чи внесено за цим фактом відповідну інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань?
3. Чи мав місце факт втечі підозрюваної при її затриманні?
4. Чи відомо правоохоронним органам місцезнаходження підозрюваної Лариси Ареф’євої і коли відносно неї буде вирішуватись питання про обрання запобіжного заходу?
Якщо, згідно закону, на пост Дмитра Гнапа на Facebook вони реагувати не зобов’язані, то з депутатським зверненням усе з точністю до навпаки. Час пішов. Розраховую на швидку і об’єктивну відповідь.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1259338.html.
Tags: балога, одесса, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments