Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Порошенко заради Медведчука розігрує русинську карту

Меня в комментах часто обвиняют, что я цитирую Балогу, ссылаюсь на Балогу, вместо того, чтобы послать его нах и в закарпатских вопросах опираться на всяких Москалей и Мустафов Найемов. Так вот - черта с два... Один из первых из "болота" в Раде Балога поддержал майдан. Сразу. Это для меня важно. Кроме того - Закарпатье - регион очень специфический, и тот, кто там не жил хоть какое-то время - вряд ли сможет понять, почему Закарпатье именно такое.
Кстати, я более-менее знаю Мукачево и его окрестности и людей там, а ведь есть еще Берегово - на 90% венгерский район. Есть горные села в некурортных районах. Там живут РАЗНЫЕ люди.
И еще - если кто забыл - СДПУ(0) с самого начала своего создания окучивало Закарпатье. Суркис, Медведчук, Кравчук еще в середине 90-х строили для себя там свое Межигорье. И построили, кстати. Майдан 2004 немного их обломал, но затем (спасибо Ющенко) рыгоаналы поднялись во власть (и примкнувший к ним экс-эсдек подужгородец Шуфрич)... А теперь всю эту нечисть опять поднимают во власть под знаменами "Солидарности". А ведь они - 100% враги Украины.
--------------
Віктор Балога
Принцип "ворог мого ворога – мій друг" привів владу до того, що на Закарпатті вони вступають в союзи не лише з місцевим криміналітетом і Медведчуком, а й з "русинами"-сепаратистами. Так-так з тими самими "русинами", які то проголошують "незалежність", то закликають Путіна на Закарпаття.
В цілому українці мало обізнані в цих питаннях, бо нинішня влада, як і попередня, разом зробили багато для того, щоб слово "русин" стало синонімом визначенню "сепаратист".
Хоча насправді закарпатців, які називають себе русинами, можна поділити на дві групи: перші - воюють в АТО, допомагають 128-й бригаді і бачать своє майбутнє лише в складі України. Другі "русини" - сидять на російських грошах, мають на території Закарпаття своїх кураторів з ФСБ РФ і час від часу займаються провокаціями.
Перших не те, що значно більше. Просто другі - це маргінальна групка, кілька десятків людей. Масовість їхнього руху підтримує картинка на російському телебаченні і міфи про русинів, які часто поширюють представники нашої влади.
Перші не несуть загроз українській державності. Других ми успішно локалізували і маргіналізували. А їхнього лідера змусили тікати на територію Росії.
Але "русини"-сепаратисти зі зміною влади на Закарпатті почали виходити з підпілля. Це почалося ще в часи появи руху "Український вибір", який допомагав їм в різних проектах. А зараз люди президента на Закарпатті почали з ними активно загравати - голова ОДА використовує русинську говірку і всіляко намагається залучитися їхньою підтримкою.
Щоб ви розуміли, ціна питання такої підтримки - це кількасот голосів у копілку "Солідарності" на Закарпатті.
Але найцікавіше буде далі. Лідер сепаратистів, який сидить в Москві і якого ми з нетерпінням чекаємо на нашій гостинній землі, щоб навчити його любити Україну, офіційно виступив на підтримку кандидатів від партії "Відродження" і їхнього претендента на посаду міського голови Мукачева та недалекого родича Медведчука Івана Чубірка. А "Відродження" на Закарпатті, як я уже говорив, контролює народний депутат Ланьо, до якого у правоохоронців немає жодних питань. Бо він з перших днів став їхньо опорою на Закарпатті.
Тобто, влада випустила з пляшки джина, з яким точно не зможе впоратися. Якщо "Відродження", за підтримки сепаратистів пройде в обласну раду, то це заявка на ще одне Придністров'я. Нинішня влада з області поїде, бо вони тут ніколи не жили, і залишать нас знову сам-на-сам з цією проблемою.
Тому, як народний депутат, звертаюся до Голови СБУ з вимогою перевірити заяви так званої "ПРЕЗИДИИ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ" щодо підтримки діяльності партії "Відродження" на Закарпатті, а також факт співпраці цієї політичної сили з сепаратистськими рухами. Розраховую, що реакція буде швидкою і рішучою.
Якщо комусь цікаво про що взагалі йдеться, і що це за "русини", то більше подробиць є тут, не прийміть за пропаганду сепаратизму: http://getsko-p.livejournal.com/

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1259607.html.
Tags: балога, вибори, история, медведчук, мукачево, подонки, порошенко, прдоны, шуфрич
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments