Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Суд залишив оточенню Януковича 31 тисячу гектарів для полювання

вабля
Вищий госпсуд залишив мисливські угіддя площею 30,8 тис га у користуванні ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик». Про це свідчить постанова суду від 6 жовтня.
У лютому 2012 року Київська облрада припинила право користування вказаними угіддями Дубраво-Ленінському мисливському господарству Центральної ради товариства військових мисливців і рибалок збройних сил України і надала їх у користування ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик».
На підставі цього рішення Київське обласне та по місту Києву Управління лісового та мисливського господарства уклало із фірмою договір, за яким клуб «Ярик» отримав у користування до 2061 року угіддя в межах Макарівського та Бородянського районів Київської області.
Наприкінці 2014 року обласна прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсними рішення облради і укладений з фірмою договір.
У березні цього року суд першої інстанції позов прокуратури задовольнив. Він виходив з того, облрада прийняла рішення за відсутності згоди більшості більшості сільрад, на ділянках яких знаходяться угіддя.</p>
Вачаган Ростомян, партнер по мисливському господарству "Голованівське" екс-нардепа Віктора Лозинського, засудженого за вбивство людини на полюванні.
Вачаган Ростомян, партнер по мисливському господарству “Голованівське” екс-нардепа Віктора Лозинського, засудженого за вбивство людини на полюванні.
Однак апеляційний суд, з яким погодився ВГСУ, це рішення скасував і у задоволенні позову відмовив. Суди вказали, що погоджень сільрад не потрібно було. Вони зазначили, що ведення мисливського господарства та полювання в межах населених пунктів заборонено нормами чинного законодавства, а тому сільради, як власники земельних ділянок комунальної власності у межах населених пунктів, не повинні надавати відповідні погодження на користування мисливськими угіддями.
Засновниками ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик» є Костянтин Бабак, Костянтин Згара, а також партнер екс-нардепа Віктора Лозінського Вачаган Ростомян, член януковичівського клубу «Кедр» генерал-майор Василь Сапко (має найбільшу частку) і екс-депутат облради Володимир Забела. Керівником фірми є Віктор Євтушенко.
Вачаган Ростомян пов’язаний з Артуром Ростом’ян, на якого після втечі Януковича було переоформлено нерухомість біглого президента на Оболоні.
Детальніше про власників ТОВ «Мисливсько-рибальський клуб «Ярик» читайте у статті «VIP-клуб між Хмільною і Ваблею».


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1262285.html.
Tags: беспредел, майдан, подонки, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments