Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Волонтери Банкової

Віктор Балога
Те, що "волонтерів Банкової" запідозрили в корупції - цілком закономірне явище. Скільки людей озолотилося на війні - це питання, на яке має дати відповідь наступна владна команда. Бо ця погрязла в корупції по самі вуха.
Президент у свій час вирішив прикрити себе, свого Міністра оборони і начальника Генштабу волонтерами, які, як виявилося, самі стали частиною корупційної системи. Зараз ці люди своїми діями і заявами дискредитують весь волонтерський рух. Замість того, щоб стати очима суспільства в оборонному відостві, вони стали адвокатами для шахраїв і хабарників та ширмою для Муженка і Полторака. Це ще раз підтверджує той факт, що ця влада одним своїм дотиком здатна дискредитувати будь-що світле і хороше, що було створено руками простих людей. Єдине, що у них виходить добре, так це - руйнувати.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1264124.html.
Tags: ато, балога, вибори, порошенко, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments