Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога: Влада повністю втратила контроль над ситуацією на Закарпатті

Дивуюся, чому увага ЗМІ прикута до виборів у Одесі і Павлограді, але всі чомусь вперто не помічають, що влада повністю втратила контроль над ситуацією на Закарпатті. І не лише в Ужгороді. Уже сьогодні вони не контролюють ціле місто, де бандити займаються встановленням результатів голосування.

Йдеться про Сваляву, де рідний брат Михайла Ланя, кримінальний авторитет на прізвисько «Осел» фальсифікував вибори міського голови. Як тільки почали проводити перерахунок бюлетенів, розрив між ним і кандидатом від «Єдиного Центру» скоротився до двох голосів.
Ми впевнені у своїй перемозі, бо зафіксували масу порушень і вкидання бюлетенів. Як тільки представники нашого кандидата подали заяву на перерахунок голосів на всіх дільницях, ТВК оточили тітушки. Члени комісій залякані, їм погрожують, рішення про перерахунок бюлетенів приймати відмовляються.
При цьому всьому міліція поводить себе як під час бійні 11 липня в Мукачеві – виконує накази кримінальних авторитетів. Бандити заповнюють протокол і відправляють його до ЦВК, не дивлячись на те, що є судові позови, до винесення рішень по яких вони не мають права цього робити.
Голова Закарпатської ОДА, знаючи, що місто фактично взяли під контроль тітушки, терміново втік у відпустку. Хвалена нова поліція також бездіє. Ситуація така, що в Сваляву потрібно вводити підрозділи Нацгвардії і проводити зачистку від бандитів. Інакше встановити результати виборів буде не можливо.
Чому всі мовчать? Де ті депутати від БПП, які створювали тут нову поліцію і казали, що Закарпаття – їхній другий дім? Де голова ОДА, якого перед виборами позиціонували як гаранта стабільності в регіоні? Чому Президент України вмиває руки?
Знаю, що всі вони за цим спостерігають і зловтішаються, бо перемогу забирають не у них, а у кандидата від «Єдиного Центру». Але питання не в прізвищах і не в партіях, а в тому, що сьогодні таке відбувається у Сваляві, а завтра таке саме буде в Ужгороді, де немає кандидата від нашої партії. І коли знову бомбане на всю країну, то хто захистить простих людей від бандитів?
================
З кожним днем з’являється все більше доказів того, що події 11 липня в Мукачеві були добре спланованою провокацією.
Вони говорили, що на Закарпатті потрібно відновити інститути державної влади. Що ми бачимо? Вони їх зруйнували. Ситуація в області близька до анархії. Бездіяльність силових структур призвела до того, що в Ужгороді і Перечині вибори були куплені, в Сваляві – фальсифіковані.
Міліція бездіє. На тлі протестів і свавілля криміналітету, голова ОДА тікає у відпустку. Влада у області відсутня.
Вони говорили, що йдуть боротися з контрабандою, але в словацьких та угорських ЗМІ регулярно з’являються повідомлення про затримання нелегальних вантажів з території України.
Вони казали, що будуть боротися з вирубкою лісів, хоча цей «бізнес» перейшов на промислові масштаби. Мені особисто доводилося зупиняти цілі лісовози.
Вони говорили, що йдуть очисти владу Закарпаття, а в підсумку попризначали на посади учасниць конкурсів краси.
Вони обіцяли звільнити область від бандитів, а по факту – привели їх до влади.

Вони говорили, що на Закарпатті бракує політичної стабільності, а по факту - самі ж її зруйнували. Одні люди з команди Президента звинувачують інших в штурмі приміщення ОДА.
Вони розповідали, що в області політична корупція, а самі намагалися продати посаду мера Ужгорода за 400 тисяч доларів.
Вони розхитали ситуацію в області, не поділили владу і зараз втекли до Києва. В Ужгороді протести, в Сваляві – тітушки, в Перечині ситуація загострюється з кожним днем. Існуючим вакуумом у владі користуються бандити, щоб легалізувати куплені і фальсифіковані результати виборів. Апеляції до центральної влади залишаються без відповіді. Вони випустили з пляшки джина і вмили руки.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1268855.html.
Tags: балога, беспредел, медведчук, мукачево, порошенко, ужгород
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments