Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

З Криму після 44-го депортували все немоскальське

Коли серійний злочинець робить один за одним масовий злочин, то можна судити його за скоєне. А можна розвалити справу, розглядаючи всіх його жертв як окремі не пов'язані поміж собою епізоди. І кожен раз відшукувати наново мотив, та перевіряти щодо жертви, "а бьіл ли покойньій нравственньім человеком".
Схоже відбувається в навколо-росіянському середовищі стосовно сталінських репресій щодо окремих народів. Десятками років прийнято розглядати депортацію кримських татар окремо, а депортацію німців та італійців 41-го, болгар, вірменів, греків та румунів 44-го - разом, але окремо від кримських татар.І кожен раз переключати увагу на дрібнички, які нібито показують незбагненність сталінської логіки. Ось, мовляв, у кримських татар були свої батальони, але були і партизани. А у болгарів ні того, ні того не було, так тоді їх за що? А, мабуть за те, що Болгарія член Осі. Тоді і з греками понятно! А тоді з вірменами не зрозуміло. Йой, і загадковий був той Сталін.
Хоча коли абстрагуватись, то можна побачити простий факт. З Криму після 44-го депортували все неруське. Все, що тоді вважалось росіянським або легко росіянизуємим - залишили. Ніякої конспірології, ніяких "богів з машини" та роялів в кущах. Отак от тупо.
Алі Татар-заде

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1274410.html.
Tags: геноцид, история, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments