Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ну який може бути «безвізовий» режим з Мінськими домовленностями - з амністією бойовиків та іншої расєйської мразі, владою оппів (ригоаналів) на сході. Хоч які закони приймуть, а доки не буде "стіни" від "русского міра" на півночі та сході - «безвізовий» режим буде лише солодкою морквою...

===========
Істерика, яку влаштували в соцмережах і ЗМІ кілька патентованих аферистів і десяток недоумків з приводу розгляду Верховною Радою низки законопроектів, охрещених «безвізовими», є найкращим свідченням того, що становить собою українське суспільство.
У той час як тюрми забиті політв’язнями, ліквідуються зачатки правосуддя та знищуються останні права й свободи громадян, народ, розвісивши вуха, слухає розповіді «громадських активістів» про безвізовий режим. Мовляв, як тільки в Кримінальному процесуальному кодексі України буде змінено підслідність кількох корисливих злочинів, перед українцями відкриються двері ситого Заходу.
Яке відношення підслідність чи порядок призначення так званого «антикорупційного прокурора» (мертвонароджена посада, створена виключно для розпилювання «громадськими активістами» кількох мільйонів доларів, виділених у якості гранту) мають до режиму перетинання туристами кордону? – Звісно, ніякого. Все це – лише димова завіса для приховування розкрадання коштів, які виділені іноземними грантодавцями на розвиток в Україні інститутів громадянського суспільства.
Наталія Влащенко якось написала дуже розумні рядки, які я навіть переклав собі на пам'ять:
«Активісти на Заході – це лікарі, вчені, студенти та ін., які у вільний від роботи (від роботи!!!) час займаються громадською діяльністю. А у нас це молоді здорові люди, які не дуже бажають опановувати ази будь-якої професії, але які давно зрозуміли: через демагогію та гранти можна досягнути вершин і побачити небо в діамантах, що зберігаються в двох заповідних будинках на Грушевського».
Я цілком розумію всіх цих «активістів», які годуються навколо ними ж здійнятого гармидеру – урешті-решт, якщо є можливість натоптати кишеню, то чому б нею не скористатись? Але я ніяк не можу зрозуміти тих, хто ведеться на їхню демагогію.
Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1277048.html.
Tags: дебилы, европа, конспирология, лугандония, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments