Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Концентровано

Інформагентство «Гудок» повідомляє про реакцію офіційного Парижа на серію терористичних актів, скоєних у центрі французької столиці в п’ятницю 13 листопада. Зокрема на засіданні Ради національної безпеки Франції схвалено «Мирний план Олланда», який передбачає одностороннє припинення вогню з боку урядових сил правопорядку. Як підкреслив у своєму виступі президент Франції, альтернативи мирному врегулюванню конфлікту в Парижі не має.

На проведення в Загребі переговорів з ополченцями «Ісламської держави» президент Франсуа Олланд уповноважив колишнього міністра внутрішніх справ Франції Клода Геана, який 2 листопада 2015 року був засуджений судом Парижа до 2 років ув’язнення за нецільове використання коштів зі спеціального фонду, виділеного для поліцейських розслідувань.
Того ж дня президент Франції Олланд дав інтерв’ю газеті «Фігаро», в якому, зокрема, повідомив, що не може продати свій бізнес на території Сирії, оскільки досі не отримав від потенційних покупців цінової пропозиції, яка б його влаштувала.
На запитання журналіста, як Олланд ставиться до пропозиції міністра енергетики подовжити на 2016 рік договір про постачання електроенергії базам підготовки бойовиків, президент Франції пояснив, що постачання електроенергії буде обов'язково продовжено, оскільки це робиться з гуманітарних міркувань і за конкурентною ціною.
У той же час Уряд Франції вживає додаткових заходів для припинення вогню в центрі столиці. Як повідомив державний «Ощадний банк Франції», на лінії розмежування біля концертного залу «Bataclan» буде відкрито пересувне відділення, в якому заручникам надаватиметься повний спектр банківських послуг. Також найближчим часом в Уряді буде створено нове Міністерство інформаційної політики для організації випуску карикатур на бойовиків «Ісламської держави».
Конфлікт у Парижі між ополченцями «Ісламської держави» та урядовими силами не залишився непоміченим у світі. Зокрема, мешканці столиці України скористались цією нагодою, щоби вчергове понести квіти до посольства Російської Федерації у Києві.
Глибоке занепокоєння подіями в Парижі висловила Рада Європи. На пропозицію канцлера Німеччини Ангели Меркель Євросоюз планує розглянути питання щодо запровадження санкцій відносно керівників «Ісламської держави», зокрема – накласти на них візові обмеження на строк до кінця поточного року.
Volodymyr Boyko

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1278505.html.
Tags: бойко, германия, коллективное х%№ло, лугандония, франция
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments