Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На Закарпатті готується «ширка»

Віктор Балога
На Закарпатті готується «ширка». Хочу, щоб усі це знали, тому прошу максимально поширити цю інформацію.
Але про все по порядку.
Як ви знаєте, наша політична сила – партія «Єдиний Центр» отримала перемогу на виборах до Закарпатської обласної ради. Ми провели чесну і чисту виборчу кампанію. У наших списках не було жодного колишнього «регіонала», чи людей, замішаних у корупції.
Нашими опонентами були представники влади та їхні сателіти, які представлені в основному криміналітетом і колишніми членами Партії регіонів. Ми грали по-чесному з першого до останнього дня виборів. Вони взяли на озброєння підкуп, фальсифікації, погрози та адміністративний тиск.
За результатами виборів стало зрозуміло, що в обласній раді реально сформувати демократичну коаліцію за участі трьох політичних сил – «Єдиного Центру», «Батьківщини» та «КМКС» Партії угорців України. І ми про це заявили публічно і зробили відповідні пропозиції потенційним партнерам. В такому випадку БПП «Солідарність», «Відродження» і «Опозиційний блок» залишилися в меншості.
У партії влади був лише один варіант коаліції – об’єднатися з «Опозиційним блоком» і «Відродженням», і спробувати перекупити окремих депутатів з інших фракцій.
Знаю, що влада активно працює над таким сценарієм. В хід пішли погрози, шантаж, і великі гроші. Банкова не жаліє ресурсів. Вони готові на все, аби здобути піррову перемогу на Закарпатті.
Хоча, не так давно, 7 листопада ми мали зустріч з Президентом Порошенком, де він сказав: ви перемогли, значить формуйте коаліцію.
А тим часом, за допомогою роздачі грошей і місць у владі, представники президента будь-якою ціною намагаються купити для «Солідарності» посаду голови обласної ради.
Ті, хто на Майдані відстоювали принципи свободи і демократії, сьогодні уже некомфортні. А бандити та «регіонали», які проводили на Закарпатті антимайдани і відправляли тітушок для табору в Маріїнському парку, завтра спробують сформувати свою «демократичну коаліцію» з «Опоблоку», «Відродження», «Солідарності» і можливо з когось, хто продасться.
Дорогі закарпатці. Знаю, що вас цікавить питання, а що нам з вами робити? Багато з вас вчинили по совісті, коли не продали свій голос. Вас було більше, ніж тих, хто за кількасот гривень продав майбутнє Закарпаття бандитам. Останнім можу сказати одне: вас це влаштовує, то йдіть і служіть їм. Або думайте, чого вас постійно ошукують. Бо завтра ті, у кого ви взяли гроші, візьмуть з вас в десятки разів більше.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1280772.html.
Tags: балога, коллективное х%№ло, мукачево, порошенко, прдоны, ужгород
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments