Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

КУПР нагадує - справжнім початком Помаранчевої Революції вважається 22 листопада

Сергій Мельниченко (КУПР)
ЛЮБІ ДРУЗІ!
Закликаю всіх свідомих українців вийти 22 листопада 2015 року о 17 годині на головні майдани своїх міст, а о 18 год 00 хв по всій Україні одночасно розпочати відзначення Дня Свободи та одинадцятої річниці Помаранчевої Революції.
Хочу нагадати, що справжнім початком Помаранчевої Революції вважається саме 22 листопада.
Указом Президента України «Про День Свободи» від 19 листопада 2005 р. № 1619/2005 саме цей день було встановлено датою відзначення Дня Свободи.
Незважаючи на подальші зміни дати відзначення Дня Свободи, які вносили ‪#‎Янукович‬ та ‪#‎Порошенко‬, ми не змінюватимемо традицій та саме 22 листопада знову виходимо на ‪#‎Майдан‬.
Попри усі намагання "любих друзів" стерти цю визначну дату з пам'яті українського народу та запроваджену ще Януковичем практику створення перешкод святкуванню Дня Свободи та річниці Помаранчевої Революції, цього року ми, незважаючи на жодні перепони, знову вийдемо на Майдан та вже традиційно - по-своєму відзначимо річницю ‪#‎ПомаранчеваРеволюція‬.

P.s.
22 листопада 2010 року під час традиційного відзначення річниці Помаранчевої Революції розпочався ‪#‎ПодатковийМайдан‬.

У 2013 році під час традиційного відзначення річниці Помаранчевої Революції розпочався ‪#‎Євромайдан‬. Згодом Євромайдан переріс у ‪#‎РеволюціюГідності‬, внаслідок чого було повалено правлячий режим.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1281247.html.
Tags: история, київ, майдан, податковий кодекс, порошенко, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments