Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Перший та другий

Це 22.11.2004, 11 років тому...
Креатив АНТИХАМ
PB221743.JPG
============
2013
А ось що обговорювали за кілька годин до розгону в ніч на 30.11.2013:
============
Originally posted by don_katalan at ПРИХОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗНИЩЕННЯ. ЄВРОМАЙДАН НАВИВОРІТ.
Сергій Мельниченко
Вже ні в кого не викликає сумніву той факт, що сам зрив підписання угоди про асоціацію з ЄС був добре спланований. Про це свідчить те, як працював парламент та риторика гаранта протягом всього часу, а також його історичний виступ як батька нації. Не дивно, що саме 21 листопада, напередодні річниці Помаранчевої Революції, коли сам народ планував в черговий раз засвідчити свою «повагу та любов» нинішній владі, окремі суб’єкти, зриваючи заплановані і добре підготовлені заходи КУПРу, Патріоту України, УПА, КВП, Тризубу, СС та інших ГО, хутко приХватизовують весь протестний рух. Також не дивно, що все це відбувається за декілька днів до призначеного ОО Євромайдану. Дуже правильне рішення – якщо не можеш подавити протест, то його треба організувати і очолити. Так і вийшло. Окремі групи свідомо чи ні проводять чіткий кордон між двома майданами, очолюють один з них, або просто маючи вплив на ситуацію, постійно підкреслюють «неполітичний і мирний» характер акції без політичної символіки та закликають людей бути аполітичними. Однак, вдійсності повністю обмежують людей від допомоги опозиційних політичних об'єднань. Відомо, що головне в таких випадках – заволодіти ініціативою та мікрофоном, а далі – побачимо. Тут з’являються люди, котрі пропонують матеріальну і технічну допомогу, але при вимозі, що Майдан не буде використовуватися для піару політиків. Може, це й були щирі наміри, але вони чітко вклалися в саму схему нейтралізації як ОО, так і самого протесту. Замість того, щоб консолідувати свої сили і наміри разом з іншими ГО, напрацьовувати план дій і просто конструктивно працювати, наші «революціонери» витрачають багато часу на внутрішню боротьбу, суперечки з ОО, педалюючи загальну думку людей, які вийшли на майдан невідомо з яких причин. Ми не маємо на увазі тих, хто зі щирим серцем вийшли за долю країни і вже тиждень мерзнуть на майданах. Але звертаємо увагу на те, що з самого початку на акції були присутні люди, котрим була поставлена чітка задача. Дехто з цих же людей свого часу була присутній на Податковому майдані, деякі з них підписували ганебні меморандуми з урядом від імені оргкомітету. Зараз ці люди також почали «окучувати» лідерів ГО та проводити переговори з іншими групами від імені представників влади. Певною мірою внаслідок незрозумілої позиції ОО напередодні та на початку Євромайдану , тій смуті, яка відбулася на майдані 21 – 22 листопада, та злагодженої роботи головних провокаторів основна мета ними досягнута.
1) Була цілком нейтралізована ОО, чим протестувальники позбавили себе значної частки матеріально-технічної підтримки, людським ресурсом дозволити владі на 50% понизити продуктивність майдану
2) Протест стає більш керованим, до нього долучають групи людей, яких не можна ідентифікувати, що в свою чергу дає можливість збільшити вплив на ситуацію ззовні.
3) Змінюється риторика Майдану, щосили підкреслюється неполітичність вимог і небажаність політичної символіки, що насправді перетворюється на відмову від права участі в заходах політичним партіям.
Ми не стверджуємо, нібито в оргкомітеті є провокатори, але на самому Майдані є люди, котрі мають вплив на систему , деякі з них постійно присутні на площі, вони проводять роз’яснювальну роботу з протестувальниками, аналізують і пропонують свій розвиток подій. Зрозуміло, що після багатолюдного мітингу на Майдані народ починає проявляти ініціативу в регіонах.
Пауза, яка виникла в результаті хаотичних дій протестувальників, дає можливість владі робити декілька маневрів та провокацій, які повністю змінюють хід акції. Брудні технологої провокаторів , хакерські атаки, тітушки –найманці та ресурси, якими володіє влада, також дають свої результати. Просто напролом, як звикли діяти завжди – зараз не можуть, весь світ спостерігає за тим, що відбувається в Україні, а от наприклад стимулювати і спрямовувати цей протест за рахунок свого медіа ресурсу – дуже легко. Весь світ бачить, яка у нас демократична влада і як батько нації поставив на кон свій рейтинг, вибираючи національні інтереси.
Протест для влади повинен нести координований характер, бо якщо зараз збудувати інфраструктуру наметового містечка, почнеться 2004 рік, і влада це розуміє. Також є факт, що почалися масові хакерські атаки на інфоресурси та окремих діячів, погрози, прослуховування, це свідчить про те, що влада намагається нейтралізувати в першу чергу людей, котрі мають чітке бачення ситуації і можуть очолити небажаний для влади розвиток подій, який суттєво відрізнятиметься від «протестного майдан’су». Те, що лідерів певних студ. об’єднань запрошують на переговори на вул..Грушевського, лише підтверджує нашу гіпотезу. Ми все це проходили в 2010 році на Податковому майдані. Головне буде далі. Ми бачимо , що зараз протест позбавлений чіткої координації і правильного вектору. Студентство і молодь – це добре, це рушійна сила, але більшість з них не бачить реальної ситуації та не розуміє наслідків. Буде дуже прикро, коли в «час Ч» багато з них будуть змушені покинути або Майдан, або навчання, так остаточно і не усвідомивши, що стали пішаками складної політтехнологічної гри. А саме від них залежить майбутнє України.
Повертаючись до заяви Азарова про 90% протестуючих, які підтримують курс влади, то відповідь лежить на поверхні. Очевидно, що в будь-якому випадку Янукович має намір повернутися переможцем під гучні оплески народу, танцюючого майдану і вдячні радісні вигуки переодягнених тітушок, проплаченої масовки та бюджетників. Для цього працює антикризовий менеджер ПР Андрій Клюєв. Протест буде розмитий, більшість людей, яких Європа побачить по телебаченню, будуть задоволені. Хто залишиться – нехай собі протестує, їх покажуть як лазерів або провокаторів.
В будь-якому випадку ми заявляємо, що влада ретельно підготувала злиття Майдану, але частина людей до цього готова і морально, і фізично. І ми не збираємося миритися з поразкою в першому раунді – найзапекліша боротьба ще попереду. Найближчими днями можна очікувати будь-чого. Головне – бути до цього готовим.


This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1282574.html.
Tags: история, київ, майдан
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments