Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ключовий момент

Насправді, на Інститутській під час вшанування Героїв Небесної Сотні відбулася ключова подія - влада вперше, на заході такого рівня, відділила себе від народу двома кордонами з силовиків. Аналогія з Януковичем настільки очевидна, що на неї навіть не потрібно вказувати.

Це все страхи. Страх бути засвистаним і приниженим. Страх опинитися в компанії злих і голодних українців, а не ситих і доглянутих міністрів та депутатів. Страх оточення, що першій особі опишуть картину життя простого українця, яка буде далека від того, що йому розповідають.
Це ключовий момент, який свідчить про втрату взаємної довіри між владою і народом. Але можновладців це мало хвилює - вибори пройшли, всі питання вирішені. Тепер у них нові союзники - колишні "регіонали". А з ними домовлятися набагато простіше, ніж з народом, який все ще чекає хоча б якихось змін на краще.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1284139.html.
Tags: балога, майдан, общество, подонки, порошенко, прдоны, траур, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments