Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Києві захопили відділок МВС, де знайдено докази незаконного стеження за активістами (Фото, Відео)

Originally posted by ripcska at У Києві захопили відділок МВС, де знайдено докази незаконного стеження за активістами (Фото, Відео)

Фото та Відео: Everyday.in.ua©
Сьогодні активісти С14 захопили вестибюль Подільського ТВМ міліції. В цьому відділі міліції було виявлено документи, які свідчать про продовження незаконного стеження та переслідування активістів з боку МВС.
DSC_0070
Активісти прикували себе до стін приміщення міліції, вимагають приїзду міністра МВС Арсена Авакова та його заступника Василя Паскала, яких пов`язують із організацією незаконного стеження та переслідування.
Також активісти С14 вивісили на стенді МВС тих осіб, яких реально варто розшукувати сучасній поліції замість майданівців та бійців АТО, з якими хоче розправитися нелюстроване керівництво силового апарату старої міліції.
DSC_0048
Активісти закликають усіх, хто хоче раз і назавжди зупинити ментовський незаконний терор проти українців, приїхати до відділку міліції на Виноградарі по вулиці Гонгадзе 8 та долучитися до них.

DSC_0080

У відділку поліції на стенді розшуку як найбільш небезпечних терористів розміщено список з двадцяти осіб. Серед них майже всі учасники Революції та багато чинних співробітників полку МВС, які приймали участь в АТО, воювали в Станиці Луганській, під Горлівкою та поблизу Волновахи. Це Сергій Бондар, Яциняк Маркіян, Малець Назар, Войтко Олександр, Кирило Бабенцов, Євген Карась. Згадано в репресивному списку Ігоря Швайка — керівника взводу батальйону Кульчицького, який був в числі самих перших добровольців на війну. Кирило Бабенцов — керівник відділення, який воював у Пісках, отримав поранення під Донецьким аеропортом, приймав участь у розвідувальних операціях поблизу Станиці Луганської. Олександр Войтко — доброволець, співробітник полку МВС, який вже більше року приймає участь в АТО, раніше працював журналістом-міжнародником на ″5 каналі″. Євген Карась — боєць батальйону ″Гарпун″, проти якого фабрикують справу як учасника замаху на покійного Олеся Бузину.
Двох активістів — Андрія Медведька та Дениса Поліщука вже закинуто до в`язниці. Проти них фабрикують справу по убивстві Бузини. В той же час зібрані Медведьком свідчення міліціонерів по викраденнях людей співробітниками МВС під час революції, ніхто розслідувати не збирається.

У РОВД прибуло керівництво Київського МВС в особі генерала Терещука, пообіцяли розібратися.
DSC_0104
На данний момент (00:45) активісти все-таки чекають Авакова. Підвезли воду та їжу.
На місці нардепи Парасюк та Луценко:
DSC_0129
DSC_0079
DSC_0131

Відеохроніка

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1287201.html.
Tags: everyday.in.ua, ато, київ, майдан, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments