Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На Закарпатті БПП увійшла в комфортний для себе союз з «регіоналами»

Віктор Балога
Вітаю Блок Петра Порошенка «Солідарність» з успішним формуванням в Закарпатській обласній раді коаліції за участі тушок, «Опозиційного блоку» та «Відродження».
Нарешті здійснилися мрії і Банкової, і закарпатських бандитів. Банкова, хоч і на рівні окремо взятого регіону, але все ж увійшла в комфортний для себе союз з «регіоналами». А закарпатські бандити нарешті стануть владою і будуть гордо носити депутатські значки і тримати у барсетках офіційні «ксиви».
У зв’язку з цим, пропоную всім депутатам Закарпатської обласної ради від БПП «Солідарність» вручити медалі за відвагу, адже не кожен набереться сміливості публічно водити дружбу з бандитами.
Виявляється, стрілянина в Мукачеві 11 липня, навішування на нас ярликів, спроби дискредитувати Закарпаття були потрібні для того, щоб Петро Порошенко міг об’єднатися в обласній раді з бандитами, контрабандистами та людьми Януковича.
Заради цієї коаліції владі довелося грубо порушити регламент на очах у журналістів. Тепер маємо на Закарпатті ноу-хау – виявляється рішення можна приймати меншістю голосів. Дивуюся, чому у свій час Янукович до такого не додумався.
Показово і те, що «ширка» на Закарпатті відбулася рівно за два роки з того дня, як у Києві зібралося близько мільйона людей і розпочалася Революція Гідності. Цікаво, якою була б їхня реакція, якби 1 грудня 2013-го року людям сказали, що Петро Порошенко, якого на Банковій скинули з екскаватора, стане президентом і буде «мутити ширки» з людьми Януковича? Думаю, ніхто не повірив би ні в перше, ні в друге.
А зараз, після того, що відбулося в Закарпатській обласній раді, можна повірити у будь-що. У те, що Печерський суд може виправдати Януковича. Що Захарченко і Плотницький можуть стати депутатами ВР від «Солідарності». Що Яроша засудять за «організацію масових заворушень» у грудні-лютому 2013-2014 рр..
З такою владою можливо все. А значить, потрібно думати, як її змінювати.

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1291138.html.
Tags: балога, беспредел, майдан, медведчук, москаль, порошенко, прдоны, ужгород
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments