Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під парасолькою ІІ. Портнов контролює процес неповернення активів ''януковичів'' в Україні

ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ

Це продовження: "Повернення активів "колишніх" під парасолькою". Зараз мова піде про людину, що тримає цю парасольку. Це – Андрей Портнов. Юрист режиму Януковича не лише зняв з себе санкції за кордоном, а також взяв під контроль сферу неповернення активів "януковичів" в Україні. Півтора року він отримував інформацію з усіх кримінальних справ "колишніх", керував діями чи то бездіяльністю генпрокуратури за кордоном, створив геніальний інструмент маніпулювання громадською думкою. Адже в гвардії Портнова фактично працює ціла армія громадських активістів, політичних спікерів, блогерів, журналістів та депутатів.
Портнов зміг налагодити всю цю складну машину, бо мав цілу в'язку ключиків – осіб, на яких він мав вплив – на ключових посадах. В результаті, він зміг нав'язати свою позицію навіть тим, що вважають себе борцями з Портновим.
Продемонструю один цікавий ланцюжок впливу Портнова на абсолютно різні групи, які зараз підтримують його лінію в сфері неповернення активів.</div>
Почну з того, що заради маніпуляцій на інформаційному просторі Андрей Портнов користується чималим ресурсом "#Приват’у". Чому? Про це пізніше. Також я продемонструю, чому раптом публічні противники Коломойського також затято працюють на інтереси Портнова. Це, наприклад – Сергій Лещенко, який фанатично приєднався до кампанії Портнова з дискредитації законопроекту 3025 (який переймає італійський досвід спецконфіскації активів мафії).
Почнемо з фірми Андрія Портнова з кодом ОКПО 31904661. За доволі довгу історію свого існування вона називалася по-різному: спочатку "Портнов та партнери", потім ТОВ "Корпоративні технології". Код залишався тим самим.
А це засновники цієї фірми з бази податкової, коли вона вже називалася "Корпоративні технології" – 2009 рік. Я взяла данні за цей рік, бо усіма перерахованими особами Портнов дуже тісно працює до сих пір, а також тому, що далі юрособа заховалася за офшори.
Почну з фізосіб. Під час Майдану, Андрей Портнов був першим заступником глави Адміністрації Президента України, керівником Головного управління з питань судоустрою. А його люди від його імені організовували репресії проти Майданівців.
Це, зокрема, вище згаданий "засновник" – Петрашко Сергій, який в часи #Майдан’у працював керівником Головного управлінні АП по контролю за правоохоронними органами, та другий "засновник" Фесенко Вадим, який керував Головним управлінням АП з питань судоустрою. І, до речі, нещодавно екс-голова Оболонського суду Києва Ірина Мамонтова заявила, що приймати рішення проти Майданівців її примушував саме Вадим Фесенко.
Далі прошу звернути увагу, що юридичним співзасновником юрфірми Портнова довгі роки була структура з кодом 317336794. Потім її доля була переоформлена на офшори. Код 31736794 належить фірмі "Промрезерв", що заснувала "Портнов і партнери" ще в 2002 році. (І директором тоді був особисто Портнов Андрій Володимирович).
Також це ж підприємство -"Промрезерв" стало засновником сумнозвісної структури – ТОВ "Славутич-реєстратор", де довгий час головою спостережної ради був Gennady Korban.
Ця структура фігурувала у цілому переліку рейдерських скандалів, зокрема, з Нікопольським феросплавним заводом, з "#Укртелеком’ом" з Кременчуцьким НПЗ.
Ось, наприклад, новина про "проблеми" татарських інвесторів Кременчуцького заводу з рейдером – "Славутич-реєстратора".
Як показав час ці звинувачення мали під собою ґрунтовні підстави, адже відомо під чиїм контролем зараз Кременчуцький НПЗ.
Частина ІІ
Тепер пропоную заглибитися в 2005 рік, коли були встановлені корисні контакти, що дали можливість Портнову нині отримати інструмент впливу на генпрокуратуру та маніпуляцій громадською думкою.
З бази отримання офіційних доходів ДПА за 2005 рік стало відомо, що Андрей Портнов отримував офіційні доходи від фірми "Пукшин та Партнери". Отже Портнов мав спільні справи з "Пукшин і партнери", при чому тісні стосунки демонструє той факт, що там отримував доходи і близький до Портнова Сергій Петрашко.
Тоді ж у 2005 році в компанії з Портновом "засвітилося" два відомих діяча сьогодення.
Перший, це Андрій Богдан - нинішній адвокат Gennady Korban, який на той час був партнером "Пукшин та партнери".
Другий: Віталій Касько з 2014-того заступник генпрокурора, а тоді, в 2005 – адвокат "Пукшин і парнери".
Звісно перетинання Каська-Богдана-Портнова, яке я продемонструвало - давнє, адже йдеться про 2005 рік. А хто де не працював? Однак є всі підстави вважати, що коло окреслених мною осіб, яке зійшлося до купи тоді – працює разом з того часу до нині.
Касько та адвокат Корбана Андрій Богдан і зараз друзі. Вони вчилися разом, це Богдан працевлаштував Каська в "Пукшин та партнери", в генпрокуратуру в часи другого уряду Януковича, в "Арцінгер".
А про близькість Корбана та Портнова – не знає тільки лінивий.
Що ж стосується заступника генпрокурора Каська, то з того часу, коли в травні 2014 року генпрокурор Махніцький призначив його своїм заступником у сфері повернення активів, ми в тій сфері мали тільки втрати. Зокрема, були зняті санкції з Портнова. Тобто діяльність чи то бездіяльність Каська була повністю в інтересах Портнова.
Також Портнов використав свої зв'язки з Каськом для організації кампанії дискредитації законопроекту про спецконфіскацію активів "Януковичів" - 3025, що дає можливість терміново перекинути в бюджет 40 млрд. грн. арештованих активів "колишніх". Касько для дискредитації і блокування законопроекту підтягнув громадські організації, ЗМІ та депутатів, на яких він мав вплив. В результаті, в інформаційному просторі на законопроект, який фактично став єдиною дієвою ініціативою після #Майдан’у в сфері повернення активів, було вилито неймовірна кількість бруду та брехні.
Також треба визнати, що юрист режиму – Портнов в постмайданівській Україні є дивовижно недоторканою особою. Завдяки своєму кадру в генпрокуратурі? Портнов навіть якось хвалився, що в Москві користується карткою... "Приватбанку" – тобто його рахунки в Україні не були арештовані після #Майдан’у.
В свою чергу Каська та Корбана єднає наступна сучасна історія.
Частина ІІІ
Журналісти в липні цього року з ложі преси у ВР сфотографували смс-переписку Gennady Korban з депутатом Олександром Дубініним – організатором партії "Укроп".
Ось розшифровка переписки.
К: "Как идет сбор подписей по Шокину?"
Д: "Пока 84"
К: "Мало! Работайте активнее"
К: "А что с Виталиком?"
Д: "По нему движемся активно. Схема молодых реформаторов работает! И в пятницу он будет у Шустера. Уже договорились"
К: "Еще в микрофон скажи! Все детали при встрече"
В цей же день 14 липня в інтернеті був опублікований список народних депутатів, що підписалися під відставкою #Шокін’а.
А 17 липня в ефірі Шустер LIVE можна було споглядати "Віталіка" - Віталія Каська і навіть почути його вже після опівночі 18 липня.
Отже, це був сценарій по зміні генпрокурора, в якому також була зроблена ставка на СВОГО - Віталія Каська.
Тобто: одночасно Касько отримав роль в кіно "Привату", та використовує противника "Привату" Сергій Лещенко для дискредитації закону 3025 на замовлення Портнова.
Взагалі, через Каська Портнов отримав шикарний канал комунікації з грантовою громадськістю та залежними від грантового фінансування ЗМІ та депутатами. Це дало можливість Портнову майстерно маніпулювати "в темну", тобто "зливати" авторитетним спікерам потрібні меседжі та інфу, лобіювати та дискредитувати.
Яскравий цьому приклад - останній тиждень винесення законопроекту 3025 на розгляд ВР блокувала "quot;Самопоміч". Цю позицію "Самопомочі" допоміг сформувати той же Касько через своїх лобістів з "антикорупційної громадськості". Вони ж сформували позицію "Самопомочі", коли та публічно заявляла, що бачить Каська на посаді генпрокурора. Це відбулося саме тоді, коли Корбан організував збір підписів проти Шокіна.
Також яскравий цьому приклад, що вчора депутати, як публічно сорочку рвали за Каська не підтримали включення на розгляд парламенту законопроекту 3025, про спецконфіскацію активів. Зокрема, "проти" голосував весь опоблок, "ляшківець" Чижмар (минуле, якого було тісно пов'язане з Каськивим та Льовочкіним), а з ними... Svitlana Zalishchuk та Mustafa Nayyem.
(Це, до речі, найгірше, що може бути в житті – стикатися зі зрадою! - авт.)
І я можу лише тішити себе надією, що Портнов маніпулює в темну. Тобто Портнов та Корбан створили фейкового-героя-антикорупціонера Каська, а наша грантівська "громадскість" йде за ним, слухняно, як овечки...
Відкрийте очі! Не давайте собою маніпулювати Портнову. Це зрада всім принципам, які ви публічно сповідуєте, в які я, сподіваюся, Ви все-таки вірите.
P.S. До речі, визнаю навіть я в липні стала жертвою цих маніпуляцій Корбана та Портнова, поставила свій підпис в організованому ними шоу за відставку Шокіна.
</div>

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1299117.html.
Tags: порошенко, піар, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments