Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про політичних активістів і покидьків

Originally posted by bilozerska at Про політичних активістів і покидьків
Читаю на сайті МВС - в Очакові затримали двох злодіїв, один з яких раніше був судимий за крадіжку. Вони спиляли з братської могили часів Другої світової, розміщеної на місцевому цвинтарі, шість металевих труб, ланцюги і корабельний якір - з метою продажу на металобрухт.
А от тепер - тримайтеся. Проти них порушено кримінальну справу за тією самою ч.2 ст. 297 "Наруга над могилою", що й проти Ганни Сінькової і трьох її невідомих послідовників, що посмажили на Вічному вогні яєчню.

Відчуваєте різницю - кримінальники, що намагалися поживитися (скоріше за все, "заробити" на пляшку), пограбувавши могилу на цвинтарі - і громадські активісти, які висловили свої погляди і свою позицію, не завдавши жодної матеріальної шкоди і не маючи на меті одержати матеріальну вигоду.

До речі, хтось може довести, що серед похованих у братських могилах не було християн? Якщо були, то встановлення над їхніми могилами замість хрестів п’ятикутних зірок і вічних пекельних вогнів якраз і є наругою над їхніми могилами.


Tags: беспредел, маразм, могилев, обыкновенный фашизм, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments