Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога: Збір коштів на лікування за кордоном - ганебне явище

На Закарпаття повертаються не лише такі ганебні речі, як бандитизм, контрабанда і вирубка лісу, а й збір коштів на лікування за кордоном. Чому я називаю це явище ганебним? Бо це ганьба для будь-якої влади.
Цього року нам вдалося повністю викорінити на Закарпатті випадки, коли люди продають останнє і просять кошти на лікування. Як у нас це вийшло? Ми просто виділяли необхідні суми з бюджету області.
Закарпатці на деякий час забули, що таке бути жебраками, але зараз обласна програма «Турбота» не працює. Тому люди знову ходять з протягнутою рукою. Останній такий випадок – Софійка Андрусь, якій поставили страшний діагноз: синдром Веста. На лікування потрібно понад 70 тисяч євро https://www.facebook.com/groups/962377573820991/?fref=ts&__mref=message_bubble
Як народний депутат, направив звернення щодо виділення необхідних коштів з бюджету області. Це великі гроші для родини, але цілком підйомні для обласного, не те, що державного бюджету. Раніше на Закарпатті кошти для хворих виділялися за замовчуванням і без чиїхось звернень. Просто управління охорони здоров’я відслідковувало кожен такий випадок, працювала команда, яка поставила цей процес на системні засади.
Але Президент України Петро Порошенко, який виступає Гарантом конституційного права на безоплатну медицину, не лише сам не продукує якісних змін, а руйнує чужі досягнення. Завдяки йому сьогодні Закарпаття повертається у минуле, яке не прогнозує краю нічого хорошого.
Віктор Балога

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1306831.html.
Tags: балога, медведчук, мукачево, порошенко, свинство, ужгород
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments