Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гройсман танцює ще й під дудку опоблоку

Віктор Балога
Отже, Голова ВР так і не підписав закон щодо виборів у Кривому Розі, бо Опозиційний блок має зауваження з приводу дотримання норм Регламенту при його ухваленні.
Залишимо осторонь дискусію щодо доцільності цих виборів. Хотілося б зосередитися на іншому - на миттєвій і рішучій реакції Голови ВР на зауваження Опоблоку. Регламент порушували стільки раз, в тому числі, і під час голосування за особливий статус Донбасу, що, напевно, всі депутати вже забули, що він існує і має силу закону.
На моїй пам'яті, це перший випадок в цьому скликанні ВР, коли спікер бореться за чистоту процедури. Чому лише зараз? Чому головним бенефіціаром такої боротьби є Опоблок, а не народ України?
Думаю, всі й так розуміють, що Гройсман з Порошенком трактують закони на свій розсуд. Але, в даному випадку можна розгледіти ознаки узурпації влади.
Так само і суди приймають рішення, які для них пишуться на Банковій. Іншими словами, влада добиває існуючу на сьогодні систему права, будуючи повністю ручне управління, де діє лише один закон - закон політичної доцільності.
Якщо і тут є пряме порушення, то з цим дуже скоро доведеться щось робити, бо Конституція і закони написані не лише для народу, а й для царів.)

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1310264.html.
Tags: балога, коллективное х%№ло, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments