Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Нахер з пляжу». Продовження 2

Volodymyr Boyko
Під рубрикою «Нахер з пляжу» продовжуємо нашу скорботну повість про київське «Експрес-таксі», оператори якого відмовляються обслуговувати клієнтів українською мовою. А точніше – про інтелектуальний рівень керівників цієї контори, які після того, як я оприлюднив цей скандальний факт, вирішили зі мною повоювати в інформаційному просторі.
Для цього «Експрес-таксі» найняло одного з редакторів російського сайту «Пётр и Мазепа» - такого собі громадянина Російської Федерації Нойнеця, який тиняється по Україні на гроші тендерної мафії, що підім’яла під себе закупівлю медичних препаратів. Більш того, відчувши себе інформаційним кілером, представник «Експрес-таксі» 25 грудня зателефонував мені й став чи то погрожувати, чи то шантажувати – мовляв, моя бесіда з оператором записана й якщо я негайно не вибачусь, то вони викладуть у Інтернет запис того, як я послав нахер російську мову разом з «Експрес-таксі».
Звісно, з таким же ж успіхом директор цієї фірми міг би налякати їжака голим задом.
Нахабство таксистів пояснюється наступним. Беззастережно, що відмова в обслуговуванні клієнтів українською мовою є брутальним порушенням ліцензійних умов і Закону України «Про захист прав споживачів». Але з 1 серпня 2014 року в Україні заборонені будь-які перевірки суб’єктів господарювання, окрім фіскальних, перевірок за розпорядженнями Кабміну та перевірок, призначених у межах кримінальних проваджень. Це безумство було пролобійовано кількома аферистами з так званого «Реанімайіного пакету реформ» і тому тепер Укртрансінспекція не може перевірити ані наявність ліцензії в підприємства, що надає послуги пасажирських перевезень, ані дотримання ліцензійних умов – зокрема, в частині надання повної та достовірної інформації зрозумілою для клієнта мовою.

------
Під катом Продовження 1 та початок історії

Рубрика «Нахер з пляжу» (вчора)
24 грудня 2015 року на свій фейсбук-сторінці я описав історію про те, як дві київські служби таксі відмовились мене обслуговувати українською мовою. Після цієї публікації, яка мала певний резонанс, одна служба промовчала, але друга – якесь «Експрес-таксі» – у відповідь влаштувала галасливу піар-кампанію, мовляв, «нацики поднимают голову» (саме у таких висловах найняті тролі бідкаються в соцмережах про те, що в Києві один клієнт зажадав від оператора таксі обслуговування українською мовою).
На другий день після появи ось цієї моєї замітки
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1660335210849937&id=100006204226091
мені зателефонував співробітник «Експрес-таксі» . Щоправда, я так і не зрозумів з якою метою. Позаяк компанія абсолютно щиро визнає, що обслуговувати клієнтів українською мовою не збирається, оскільки диспетчерам, бачте, зручніше говорити російською.
Я не маю наміру моралізаторствувати на цю тему й риторично запитувати, чи могло б оце «Експрес-таксі» працювати, наприклад, у тій же ж Росії, відмовляючись обслуговувати клієнтів державною мовою. Витрачати час на подібні дискусії з поборниками «руского міра» сенсу немає ніякого. Але власники «Експрес-таксі» в своїй ненависті до українців призабули, для чого саме вони відкрили компанію. Тож, нагадую: напевно, для заробляння грошей. А гроші, як відомо, люблять тишу. Особливо в тих випадках, коли керівники компанії не сплачують податки та підробляють документи.
Тому якби у власників «Експрес-таксі» було б трохи розуму (про директора я мови не веду – там інтелект і не ночував), то найперше, що б вони зробили, коли почався скандал – з’ясували б, хто я такий і чим займаюсь останні 25 років. А довідавшись, що я працюю в жанрі розслідування та правової журналістики, негайно – за наявності розуму, ясна річ – оголосили б, що звільнили з роботи оператора таксі, яка зневажливо ставиться до української мови. І інцидент було б вичерпано.
Але власники та директор вчинили по-інакшому. Вони звернулись до усіляких шахраїв на кшталт редактора сайту «Пётр и Мазепа», такого собі Олександра Нонейця, та проплатили розміщення в сомережах істеричних повідомлень про те, що в Києві здіймають голову українські нацисти. Особливо дотепними пану Alex Noinets, напевно, здаються пропозиції тролів, щоби я звернувся до суду й спробував захистити своє право на обслуговування українською мовою в судовому порядку. Боже, яка наївність.
Я не збираюсь витрачати свій час на судові тяжби з якимсь «Експрес-таксі». Я просто відправлю на лаву підсудних керівництво цієї доблесної фірми, по-можливості – разом з редакцією сайту «Пётр и Мазепа». І, звісно, не за зневагу до українців та їхньої мови. А за шахрайство, несплату податків і розкрадання коштів державного бюджету.
Почнемо з того, що під машкарою «Експрес-таксі» насправді приховується таке собі Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Альмагест груп», код ЄДРОПУ 37787907, якому, очевидно, дуже муляє наявність ліцензії АЕ572427 на здійснення пасажирських перевезень. Ну що ж, я допоможу компанії позбутись цієї ліцензії.
Це підприємство належить родині Приймаків – Наталії Василівні Приймак, її чоловікові Олегу Михайловичу Приймаку та сину Олександру Олеговичу Приймаку.
На сайті компанії зазначено, що вона знаходиться на Московському проспекті, 32, насправді обшук треба проводити в бухгалтерії цієї фірми за адресою: м.Київ, вулиця Княжий Затон, будинок 9-А, кімната 369.
Хоча родина Приймаків найняла керівника фірми, такого собі Валерія Вікторовича Іванченка, фактично злочинною діяльністю заправляє Наталія Василівна Приймак, яка проживає в квартирі 115 будинку 10 по вулиці Озерна в Києві. Впевнений, що правоохоронні органи зможуть багато чого цікавого знайти за цією адресою, якщо прийдуть з ухвалою слідчого судді про обшук.
У наступних публікаціях під рубрикою «Нахер з пляжу» я оприлюдню цікаві документи з діяльності цієї зграї аферистів. Один лише приклад – ця компанія не тільки не має жодного офіційно зареєстрованого водія-таксиста, але не має навіть реєстратора розрахункових операцій, а вся виручка йде «чорним налом». Для організації схеми ухилення від сплати податків Наталія Василівна уклала між собою та своєю фірмою договір поручительства від 20.02.2015 року №2015/02/20, відповідно до якого вона, як фізична особа-підприємець, надає своєму підприємству ПОСЛУГУ З ОТРИМАННЯ ГОТІВКОВИХ КОШТІВ З ПАСАЖИРІВ ТАКСІ.
Також окремий допис я найближчим часом присвячу пану Нойнецю та сайту «Пётр и Мазепа». Річ у тім, що цей сайт утримують три пройдиствіти з оточення колишнього міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, які заробляють на розкраданні бюджетних коштів через усілякі медичні тендери. Не так давно пан Нойнець помилково направив до мене свого соратника – співвласника й співредактора цього сайту Дмитра Подтуркіна. Нойнець і Подтуркін чомусь вирішили, що я маю якесь відношення до розміщення замовних публікацій на Інтернет-ресурсах і пан Подтуркін, до мого величезного здивування, взявся розповідати мені про ті злочинні схеми, які він крутить разом з Нойнецем, пропонуючи за гроші розмістити необхідні їм тексти в кількох виданнях.
Треба було бачити обличчя цього Подтуркіна, коли я, перервавши потік його красномовства, сказав, що не маю жодного відношення ані до цих видань, ані до розміщення замовних публікації, ані до злочинної діяльності взагалі.
Тож у наступних випусках цієї рубрики шановні читачі ознайомляться з моєю заявою про відкриття кримінального провадження щодо керівників ТОВ «Компанія Альмагест груп», узнають, у якій спосіб я організую позбавлення цієї фірми ліцензії, а також довідаються, на які кошти існує сайт «Пётр и Мазепа».
Сподіваюсь, це стане уроком для інших перевізників, які на прикладі «Експрес-таксі» переконаються, що відмовляти пасажирам в обслуговуванні українською мовою не тільки аморально, але й небезпечно.
------
Volodymyr Boyko
24 грудня о 19:05 · Kyiv ·
Збираюсь їхати до Шустера. Телефоную, щоби замовити таксі:
- Добрий вечір, мені потрібна машина за півгодини, їхати на вулицю Північно-Сирецька...
- Што-што?
- На вулицю Північно-Сирецька.
- А Ви по рускі не можетє? У нас не вибіваєт компьютер названія на украінском, поетому ми обслужіває толька на руском.
Телефон цієї служби таксі: 067 233 55 03
Телефоную в іншу службу: "Експрес-таксі", телефон 050 239 15 15. Ось сайт цієї служби http://express-taxi.ua/ Відмовляються обслуговувати. Як пояснює диспетчер: "на українском нє обслужіваєм, мнє удобна на руском", і починає вимагати, щоби я розмовляв з нею російською.
До початку передачі я в студію явно не потрапляю.
Нагадую, це відбувається в столиці України на 25-му році незалежності під час російської збройної агресії, у результаті якої загинули понад 9 тисяч громадян України.
P.S. На передачу таки потрапив, назад додому довіз колега.
P.P.S. Офіс "Експрес-таксі", де від клієнтів вимагають, щоби вони звертались до диспетчерів лише російською мовою, знаходиться за адресою: м.Київ, Московський проспект, 32
До речі, саме цією законодавчою новацією пояснюються випадки масових отруєнь у закладах громадського харчування – бо санстанція вже не має права перевіряти якість продуктів чи наявність санітарної книжки в повара. А також – засилля російської реклами та російських крамниць і ресторанів у центрі Києва.Оскільки завдяки «активістам Майдану» перевірки заборонені, торгаші можуть коїти все, що їм заманеться, зокрема - порушувати Закон України«Про рекламу» та нормативно-правові акти, що регулюють порядок побутового обслуговування населення чи роздрібну торгівлю.
Отже, для того, щоби покарати службу таксі, яка зневажає українську мову, залишається лише один шлях – домогтись відкриття кримінального провадження, у межах якого вимагати від слідства призначити перевірку дотримання «Експрес-таксі» ліцензійних умов.
На перший погляд, це – непросте завдання, оскільки Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Альмагест груп», код ЄДРПОУ 37787907, яке працює під товарним знаком «Експрес-таксі» - це фірма, близько пов’язана з керівництвом Київської міської державної адміністрації та столичної поліції. Зокрема, ТОВ «Компанія Альмагест груп» - монополіст, що займається евакуацією неправильно припаркованих автомобілів. Якщо водій авто порушив правила стоянки, то поліцейський викличе лише евакуатор «Компанії Альмагест груп» - іншим евакуаторам працювати в Києві заборонено.
Тим не менш, відкрити кримінальне провадження та позбавити ТОВ «Компанія Альмагест груп» ліцензії дуже просто. І не тільки тому, «Експрес-таксі» не має жодного касового апарату, про що я вже розповідав у першій частині цього пригодницького роману:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1661420494074742&id=100006204226091
Річ у тім, що ТОВ «Компанія Альмагест груп» зареєстроване на фіктивну адресу, якої в Києві просто немає – вул. Княжий Затон, будинок 9-а, квартира 369. Тобто, ліцензія видана фіктивній фірмі, яка не перебуває й не може перебувати за місцем своєї реєстрації хоча б через відсутність такого будинку.
Причому, це не якась технічна помилка. Та обставина, що фіктивна адреса: м.Київ, вул. Княжий Затон, будинок 9-а, квартира 369 використовується сепаратистами був виявлений свого часу народним депутатом Igor Lutsenko. У цьому примарному офісі ТОВ «Компанія Альмагест груп» зареєстрована партія МММ, тобто «Ми маємо мету», керівником якої є один з лідерів терористичної організації «Донецька народна республіка» Денис Пушилін. У додатку - лист, отриманий Ігорем Луценком від «Укрпошти» з приводу цієї адреси.
Пам’ятаєте, під час минулої кампанії по виборах до Верховної Ради України було багато шуму з приводу того, що учасником виборчого процесу є партія одного з очільників ДНР Пушиліна? Так ось, ця партія досі не ліквідована й знаходиться під юридичним дахом «Експрес-таксі». Точніше – ТОВ «Компанія Альмагест груп», код ЄДРПОУ 37787907, яке має ось цю веб-сторінку в Інтернеті: http://express-taxi.ua/ і яке є монополістом по евакуації автомобілів у Києві.
Оркестре, туш!

This entry was originally posted at http://don-katalan.dreamwidth.org/1310583.html.
Tags: бойко, дебилы, лугандония, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments