Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коли хочете позбутися вовків, то треба винищити ліс

від Алі Татар-заде
один давній римлянин казав: коли хочете позбутися вовків, які нападають на ваші оселі, то треба винищити ліс, в якому вони звикли ховатися.
В майбутньому будь-який формат екс-РСФСР не є прийнятним, поки сотні народів, які історично були поміж собою сусідами, розділені штучними губерніями, щоб не мати спільних кордонів.
При розгляданні "спорних" питань на ту чи іншу ділянку, пріоритет при інших рівних аргументах слід беззаперечно надавати історичному або корінному народові, ніж спільноті колонизаторів, які оселилися тут "бо тут зручно".
Також слід докорінно передивитись устрій всього простору, який в наші дні лякає всіх варварством та ядерною зброєю.
1) Ніякого єдиного центру.
2) Терени розділяються на 10-15 конфедерацій. Конфедеративний устрій кожної з них примусово-обов'язковий.
3) У свою чергу, конфедерації всередині себе діляться на федерації, кожна з яких охоплює низку історично споріднених земель.
4) У свою чергу, федерації поділяються на більш-менш однородні республіки, держави, автономії, кожна з яких не має права передавати свій суверенитет на більш вищій рівень.
5) Згадані вище республіканські утворення також можуть, але не зобов'язані, поділятись на окремі автономні райони, області, ділянки.
6) Обов'язковою є багатомовність (многоязичіє) для кожного громадянина тої чи іншої конфедерації. Заклики до незнання мов та зневаги до них караються законом.
7) тимчасовий патронаж над кожною конфедерацією виконує велика держава або союз іноземних держав.
8) Вводиться страхування теріторій. Йдеться про спорні прикордонні області, які були в той чи інший час примусово приєднані до імперії. В разі коли уряд тої чи іншої конфедерації починає ухилятись від міжнародних обов'язків, ці застраховані теріторії вилучаються у склад держави, яка свого часу втратила їх.
9) Жодна з конфедерацій та окремих її суб'єктів не наділяється більше ядерним статусом та іншими особливо небезпечними озброєннями масового знищення.
-----
Проіллюструвати можу картинкою свого посту річної давнини Как будет обустроена бывшая Россия


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1316484.html.
Tags: геноцид, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments