Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як треба обустроїть маскву

Пра всюрасею тут
Алі Татар-заде
Московія - це сучасною мовою частина "центрального федерального округу", причому лише частина. Москва знаходиться на історичному зламі двох гілок первісної слов'янської колонізації - в'ятичів та кривичів, розлам проходить практично навпіл по столиці. Що відображено у існуванні двох суб'язиків (южно та сєвєрно російської) яким слід буде надати статус окремих мов з власною граматикою, а відтак і різні державні утворення. Крім того, східна частина м. Москва належить до історичної старообрядчеської країни - Гуслиці, а інша частина є західним форпостом землі Мещера. Західні ж околиці міста вже належать до Чорнорусії (назва умовна) - землі етнично близької до Біларусі. Таким чином, цього міста як єдиної адмінодиниці не стане, вона належатиме різним державам. І так далі в такому ж дусі.
---
враховуючи потенціал крупних міст (прямо скажемо, надприродно великих за розміром) їхні частини можна робити адмінцентрами сусідніх республік - таким чином, начяльство і депутатство будуть поруч і зможуть ефективно взаємодіяти, але на конкурентній основі. Оскільки ж у всіх утвореннях гарантується демократія, то переїзд на проживання та полегшені "візи" для населення частин не стануть проблемою.
---
Є і більш радикальні поради:
(...) Як на мене, треба під Кремль та Красну площу підкласти десь 10 Мт у тротиловому еквіваленті та підірвати нах** щоб все це лайно спочатку провалилось у кратер від вибуху, а потім зверху його б затопило водами Москва-річки. Це фундаментально позбавить угро-фінів їхньої "імперської хромосоми" на генетичному рівні.
От уявіть собі, який-небудь угро-фін почне співати:
Утро красіт нєжним цвєтом
Стєни дрєвнєго Крємля...
І тут такий, - ох йоб***, А Кремля-то немає...


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1316797.html.
Tags: конспирология, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments