Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Савченко через голодування втратила 15 кг, її нудить, але вона тримається, – адвокат

Савченко через голодування втратила 15 кг, її нудить, але вона тримається
Українська льотчиця, народний депутат («Батьківщина») Надія Савченко, обвинувачена у вбивстві двох російських журналістів на Донбасі, яка продовжує голодування, розпочате в грудні 2015 року, втратила більше 15 кг ваги. Про це у вівторок, 12 січня, повідомила її адвокат Микола Полозов.

“Бачився в СІЗО з Надею. Сьогодні 26-й день її голодування, вона втратила понад 15 кг ваги, видно, що їй важко, але вона тримається. Здоров’я Надії викликає побоювання. Вона відчуває болі в підшлунковій, напади нудоти. Вмовляння припинити голодування – безрезультатні”, – написав пан Полозов у своєму Твіттері.

Нагадаємо, в грудні 2015 року суд в РФ продовжив арешт української льотчиці Надії Савченко до 16 квітня 2016 року. У свою чергу, льотчиця оголосила голодування, вимагаючи звільнення.29 вересня в Донецькому міському суді Ростовської області РФ почався розгляд справи Надії Савченко. Прокуратура оголосила обвинувальний висновок: дії Надії Савченко були спрямовані на знищення мирного населення самопроголошеної «Луганської народної республіки». У свою чергу, вона вимагала, щоб її свідчення перевірили на детекторі брехні. Суд відмовився використовувати поліграф.
Пізніше в мережі з’явилося відео взяття Надії Савченко в полон.
Слідчий комітет РФ посилив звинувачення Надії Савченко: їй інкримінується вбивство двох російських журналістів. Однак адвокати запевнили, що у їх підзахисної є алібі: на момент вбивства журналістів льотчиця вже перебувала в полоні бойовиків.
Нагадаємо, в травні поточного року двоє російських військовослужбовців Олександр Александров Євген Єрофєєв були затримані бійцями батальйону «Айдар» в ході бойового зіткнення біля Щастя Луганської області. В Україні йде судовий процес над росіянами.
http://www.promova.info/savchenko-cherez-goloduvannya-vtratyla-15-kg-yiyi-nudyt-ale-vona-trymayetsya-advokat/


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1319317.html.
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments