Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гройсман продовжує підтанцьовувати вілкулу

Єгор Соболєв
Кільком голодувальникам з Кривого Рогу вже важко. Організуємо зараз медичний огляд.
Володимир Гройсман далі у відпустці і закон про дострокові вибори у Кривому Розі замість сфальсифікованих далі лежить без його підпису. Без підпису спікера Парламенту закон не можуть направити на підпис Президенту. Лічені дні лишилися для втілення плану друзів Вілкула зірвати вибори 27 березня, які мають бути оголошені Центрвиборчкомом не пізніше ніж за 60 днів, тобто до 27 січня - наступної середи. Тобто не пізніше вівторка закон має бути підписаний і Гройсманом, [і] Порошенком, ще й надрукований в Голосі України. Ясно, що своєю відсутністю на роботі, де голодують люди, спікер працює в інтересах Вілкула.
Думаю, друзі, час готуватися до загальноукраїнського повстання проти керівництва держави, яке зберігає людей, схеми і традицію Януковича нехтувати усім, окрім бабла.
Я вже не кажу про інший план - визнати окупацію частини Донбасу "особливостями самоврядування", і легалізувати в такий спосіб факт окупації разом з вбивцями наших воїнів та мирних громадян.
Разом з Оксаною Сироїд та Павлом Костенком їдемо ввечері до Варшави. Ми хочемо пояснити лідерам цієї справді братньої держави, що збереження в Україні клептократії, політика непрозорих домовленостей з Путіним насправді не є волею більшості українців. І що наше суспільство насправді б'ється за свої свободи, волю та створення сильної успішної України.
Яка разом з сильною успішною Польшею стане Європейським щитом, здатним захиститися від нової навали Орди


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1325928.html.
Tags: подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments