Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ідіоти чи ні "корисні ідіоти" кремля?

з часів Сталіна повелося кликати прихільників Кремля на Заході "корисними ідіотами". В цю фразу вкладено все презирство типового росіянця до "тупих" європейців і американців. Презирство, однак, іншого гатунку, ніж до власних рабів-підніжок, бо ті взагалі йдуть за грязь.
Проте, як не дивно, більшість з отак названих, хоча, можливо, і є "корисними", але не "ідіотами". Вони чудово знають, чого хочуть. І це від Леніна-Сталіна до теперішнього путлера.
Вони хочуть від кремлівського вождя кожен по своє. Літератори, картярські боржники, підбанкрутілі шахраї, політики маргінезу або близькі до аутсайду, в наш час до них додалися чисельні рірайтери, торгові посередники, які тим чи іншим боком пов'язані з рускім міром та його невід'ємною частиною - рускою мафією.
Хтось тупо хоче грошів. Хтось чекає слави, хтось комфорту, хтось скандала - але грошів також. Як казав македонський цар, "мул вантажений золотом візьме штурмом будь-яку фортецю". Бачили такий образ - багатій кутить в ресторані? Навколо одразу набивається купа куртизанок, мужиков в армяках, продажних підхлебал і кого тільки ні. Роман Достоєвського в мініатюрі, і вранці по закінченні асигнацій все це щезне без зазріння совісті.
Але гірші не вони. А ті, хто дійсно знає, чого хоче від путлера та системи яку той реанімує.
Їх вабить саме те, що вважається повністю неприйнятним в Європі останні сторіччя. Безкарність. Легкість доступу, втілення будь-якої примхи. Становість-класовість-клановість. Самодурство. Корупція, безкінечна і безперервна. Вот ето вот всьо.
За цим їхали ще "німці" на Московію, за тим працюють різноманітні шредери, орбани, саркозі - несть їм числа, я називаю лише давно відкриті консерви. Ідейні найнебезпечніші і для нас, і для Європи.
Для нас вони небезпечні тим, що ніколи, не за яких обставин не пристануть на вигідну пропозицію, коли це шкодитиме кремлю. Бо вони як неофіти самі вважають себе його таємними сочленами. Вони будуть гадити як можуть, просто із любві к іскуству - а це мистецтво обов'язково містить складову україножерства. Європа може з ними і справиться, але ми - ми і нормальним партнерам досі не представили толкових дипломатів і дипломатій, а з цими остерманами-биронами нам взагалі нема про що сидіти на одному километрі.
Алі Татар-заде


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1334093.html.
Tags: европа, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments