Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кримчани - це переконані опортунисти

Алі Татар-заде
На початку енергетичного бойкоту кримнаші любили вихвалятись: "А в нас нічого не виключають", і далі йшло пояснення про приблатненість будинку, перелік відомих в республіці сусідів або стратегично приблатнених об'єктів, які знаходяться на одній з ними лінії.
При цьому обличчя ставало масляним, а в очах читався вираз, який власник вважав спокійною гордістю за досягнутий соціальний статус.
Це було тим більше дивно, що кримнаш міг прибрехати - насправді світло в нього вимикали, але він подумки був із великими блатними своєї республіки і на людях робив вигляд, що в нього все благополучно.
На третій місяць енергетичного бойкоту поведінка точна до прямо навпаки. Кримнаш приховує, якщо його будинки взагалі не відмикають чи відмикають мало. Коли спитати його прямо, він починає юлити, піднімати очи вгору, пригадувати коли була отключка, і беззв'язно бурмотіти: "ну чому не відмикають. ось недавно було. коли ж, коли. ну от минулого четверга, так, здається четверга".
Бо співбесідник тільки з вигляду може здаватись участливим і вихованим, а насправді в ньому може ховатись інший кримнаш. Який, зачувши точну адресу де не вимикають, вже за півгодини наяриватиме "гарячую лінію" аксьонова чи міняйли, щоб щасливчику вирубали світло як всім.
Діаметральна зміна поведінки - це і є типова кримська поведінка. Важать лише обставини. Тому що більшість кримчан як таких - це переконані опортунисти.
---
Треба завести гарячу лінію для кримчан, які так полюбляють стучати один на одного, тільки на материку. Автовіповідач, приймає скарги на злочини - лише зі зворотнім знаком, ніж тепер в окупантів. Гадаєте, не дзвонили б? Я впевнений, що лінія була б гаряча. Гадаю, найтиповіший дзвонок був би такий: зараз такий-то їде до вас, квіток на таке число. Прісмотрітєсь к нєму, він тето і тото.
---
по Севастополю паніка - бояться заразитись українським грипом, який пішов від українських свиней. Марлеві пов'язки, черги за чудодійними антиукраїногрипними ліками, давки, по пачці в одній руки, а чого отій старушці дали дві, вона стільки не проживе, небось побігла в переході перепродавати.
---
Ніколи не замислювались, чому йде настільки вперта боротьба за одноязьічіє? Підкреслю: не за панування, навіть, не домінування однієї мови - а за те, щоб всі навколо тупо не знали мов інших народів.
Насамперед, це в прямих інтересах цензури. Кожна мова, якою просто вміють читати окрім титульної - це навантаження на апарат цензури, це його практично подвієння. А три-чотири мови роблять ситуацію такою, що цензура і інформаційна поліція просто не встигають за процесами і завжди залишаються на пару кроків позаду.
У мене все.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1334478.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment